Як внести виправлення в трудову книжку. перевірити сотояние особового рахунку в ощадбанку.

Трудова книжка - це документ, в якому відзначена вся трудова діяльність власника. За записами в даному документі проводиться розрахунок для оплати соціальних допомог, нараховується пенсія або пільгова пенсія. Відповідно до закону трудові книжки зобов'язаний вести кожен роботодавець. Записи повинні проводитися чітко, без скорочень та виправлень. Якщо допущена помилка, то точна запис проводиться відповідно до інструкції з ведення та заповнення трудових книжок.
Вам знадобиться
  • -Паспорт
  • -свідоцтво про шлюб (розірвання, розлученні, свідоцтво про зміну ПІБ та т.д.)
  • -Наказ, постанови, виписки з особових карток і т. д.
Інструкція
1
Якщо співробітник змінив прізвище або інші особисті дані, то колишнє прізвище закреслюється однією рисою, вписується нова. Поруч на обкладинці позначається документ на підставі, якого вироблені виправлення , наприклад свідоцтво про шлюб і обов'язково паспорт.
2
Для виправлення невірних записів в розділі відомості про роботу або нагородженнях закреслення виробляти не можна. Просто вказується, що запис недійсна, проставляється печатка та підпис співробітника відділу кадрів. Нижче вноситься точна запис під наступним порядковим номером.
3
Якщо помилка сталася при первинному заповненні трудової книжки на титульному аркуші, то бланк вважається зіпсованим. Його знищують, зазначивши в документах списання, і заповнюють нову трудову книжку.
4
Якщо помилка в записах трудової книжки виявлена пізніше, вже на іншому підприємстві, то виправлення можна зробити на новому підприємстві, на підставі відповідних документів або у відділі кадрів у колишнього роботодавця.
5
Якщо невірний запис виявлена через багато років, то її можна виправити. Для цього вказується, що запис недійсна і дійсна запис вноситься під відповідним порядковим номером із зазначенням документів, на підставі яких зроблено запис.
6
Коли співробітник звільнений за статтею за ініціативою роботодавця і суд або трудова інспекція визнали звільнення незаконним і зобов'язали поновити співробітника на колишньому місці роботи, то взамін старої трудової книжки можна видати дублікат, в якому не буде запису до статті.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=29l6Fay3p-8
Зверніть увагу
Свідчення свідків не можуть служити підставою для виправлення внесених раніше записів. Помилки, неправильні, неточні або неповні записи, допущені при заповненні трудових книжок, не можна виправляти, закреслювати, підробляти, підчищати, заклеювати і замазувати коректує рідиною.
Корисна порада
Порядок виправлення помилок, допущених при заповненні трудової книжки, регулюється Правилами ведення і зберігання трудових книжок, виготовлення бланків трудової книжки й забезпечення ними роботодавців, затвердженими. Тому всі неправильні або неточні записи в трудовій книжці слід виправляти. Зробити це можна або за місцем роботи, де була внесена відповідна запис, або вже за новим місцем роботи на підставі офіційного документа роботодавця, допустив помилку (п. 27 Правил).
Іноді на практиці бувають випадки, коли кадрові працівники помиляються при занесенні будь-яких відомостей до трудової книжки. Звичайно, заповнення цього документа вимагає граничної акуратності та уважності, але якщо це сталося, необхідно виправляти. Як же це зробити?
Інструкція
1
Раніше виправлення в трудові книжки співробітників міг вносити тільки керівник тієї організації, з вини якої допущено помилку. Зараз все інакше: корективи вносяться і новим роботодавцем. Врахуйте, що все це робиться згідно з офіційними документами з попереднього місця роботи, наприклад, на підставі наказу.
2
Головна помилка кадрових працівників полягає в застосуванні закреслення неточного запису. Деякі навіть примудряються використовувати штрих для замазування. Так робити ні в якому разі не можна.
3
Вносити зміни необхідно під попередньої записом. Для цього проставте порядковий номер, дату виправлення . В графі 3 напишіть: «Запис № (вкажіть порядковий номер неточне формулювання) вважати недійсною», а в графі 4 вкажіть наказ, за яким внесена неточний запис.
4
Далі знизу напишіть правильну формулювання, також заповнивши всі графи. Якщо попередній наказ був невірним, то керівник має видати новий правильний наказ, і вже його ви вносите в графу 4.
5
В тому випадку, якщо помилка допущена в самій назві фірми, наприклад, замість необхідного Товариство з обмеженою відповідальністю «Восток» написано Товариство з обмежено відповідальністю «Востог», то правильну формулювання також необхідно вносити під попередньої записом, але вже без порядкового номера, наказу, тобто просто написати: «У найменуванні організації допущена помилка Товариство з обмеженою відповідальністю« Восток »».
6
Якщо помилка була допущена на титульному аркуші, а саме в прізвища або імені, то можна на підставі паспорта зробити зміни шляхом перекреслення однією рисою невірні дані, потім правильну інформацію слід вписати зверху. Після цього не забудьте з внутрішньої сторони записати посилання по цій зміні, далі там же повинен розписатися керівник організації або кадровий працівник.
7
Але щоб таких ситуацій не виникало доцільно ознайомитися з наказом керівника організації, наприклад, з наказом про переведення на іншу посаду, потім уточнити достовірність даних і вже вносити відомості. Заповнювати трудову книжку необхідно гелевою, пір'яний або звичайною кульковою ручкою, використовую при цьому чорні, сині або фіолетові чорнило.