Важкість у шлунку: Як вирішити проблему.

Важкість в шлунку виникає в результаті переїдання жирних або неякісних продуктів, а також при захворюваннях шлунково-кишкового тракту. Певного віку у цієї хвороби немає, вона може турбувати як молодих, так і літніх людей. Позбутися від тяжкості можна, але варто звернути на це увагу, якщо випадки не поодинокі, необхідно терміново пройти обстеження у гастроентеролога.
Інструкція
1
Якщо вам необхідно швидко позбутися неприємних відчуттів, прийміть таблетку травного кошти. Підійдуть Мезим або Панкреатин. Препарати стимулюють роботу підшлункової залози, в результаті чого травлення прискорюється. Але це не засіб лікування, а просто допомога шлунку до того моменту, поки ви не зможете сходити в лікарню.
2
Коли ви напевно припускаєте, що з'ївши той чи інший продукт, отримаєте проблеми з травленням, погризіть сиру моркву або прийміть дві чайні ложечки висівок (очищених). Перистальтика посилиться, тяжкість пройде. Намагайтеся вживати більше овочів і фруктів, а також круп, багатих на клітковину.
3
Ви можете випити склянку будь-якого цитрусового соку, він простимулює шлунок, ви відчуєте полегшення, але надходити таким чином можна лише людям зі зниженою кислотністю.
4
Якщо у вас спостерігається не тільки тяжкість, а й печія, випийте трохи соди або лужної мінеральної води. Сода погасить зайву кислоту, процес травлення активізується. Не забудьте соду попередньо розчинити в 100 гр теплої, але не гарячої води.
5
Дотримуйтеся дієти, відмовтеся від шкідливих продуктів, тоді і травлення нормалізується. Якщо цього не сталося, покваптеся до лікарні. Після діагностики захворювання вам призначать прийом медичних препаратів. Пити щось за порадою друга небажано, лікування захворювань шлунка відрізняється, а призначення робляться тільки після повного обстеження.