Як зробити інтернет мережевим.

Уже давно важко уявити будинок, в якому є комп'ютер без доступу до інтернету . Сучасні провайдери надають нам досить великий вибір тарифних планів, серед яких кожен може знайти собі відповідний варіант. Але що робити, якщо комп'ютерів в будинку декілька? Підключати для кожного пристрою окремий акаунт і платити за нього - заняття клопітка і витратна.
Вам знадобиться
  • роутер
  • мережеві кабелі
Інструкція
1
Для створення мережевого інтернету вам знадобиться роутер або маршрутизатор. При виборі цього апарату, зверніть увагу на максимальну кількість підключаються до нього пристроїв. Тобто якщо вам необхідно з'єднати в мережу 4 комп'ютери, то кількість LAN портів не повинно бути менше 4.
2
Вставте кабель інтернет з'єднання в порт WAN (Internet) вашого маршрутизатора або роутера. Відкрийте його налаштування і знайдіть пункт «Internet connection setup». Заповніть поля таким чином, як цього вимагає ваш провайдер. Варіанти і приклади ви можете подивитися на офіційних форумах провайдерів. Обов'язково дозвольте комп'ютерам локальної мережі доступ до інтернету .
3
Кожен комп'ютер або ноутбук, на який ви плануєте роздавати інтернет, підключіть до маршрутизатора за допомогою мережного кабелю. Для цього використовуйте порти LAN.
4
Відкрийте настройки мережевого підключення на кожному комп'ютері. Знайдіть пункт «Протокол інтернету TCP/IP». У його властивостях необхідно заповнити всі поля. Вкажіть довільний IP-адресу, що відрізняється від адреси роутера останньою цифрою. Рядки «Бажаний сервер DNS» і «Основний шлюз» потрібно заповнити IP-адресою роутера