Як заплести модні коси.

Коса - це не тільки модно, але й зручно. Важливо відзначити, що коса, на відміну від звичайної укладки, може протриматися набагато довше, практично весь день. Вона йде абсолютно всім. Коса може підкоригувати форму обличчя, приховати недоліки, підкреслити достоїнства. Головне - підібрати підходящу форму коси і вона стане найголовнішим прикрасою. Така зачіска буде доречна на роботі, пляжі, побаченні, дискотеці і на прогулянці. Вона підійде до ділового, суворому, романтичному або навіть спортивному стилю.
Інструкція
1
На чисті розчесані волосся нанесіть пінку або мус, так як з їх допомогою буде легше плести косу, чи не плутаючи пасма.
2
Розділіть волосся на три рівні частини. Ліву пасмо тримайте лівою рукою, праву - правою, середня повинна вільно звисати.
3
Починайте плести по черзі: міняючи ліву і праву пасма з середньою.
4
Ви вмієте плести просту косу? Можна спробувати заплести французьку косу. Використовується той же прийом, але кожен раз в пасмо вплітаються нові пасма. До лівої пасма приплітати волосся зліва, до правої, відповідно, праворуч. Так, поступово забираються все волосся. Кінці можна завити і красиво укласти, зафіксувавши лаком.
5
Косу можна прикрасити стрічкою, стразами, різноманітними шпильками і шпильками, але не перестарайтеся. У всьому повинна бути міра.
6
Товщину пасом можна міняти, тим самим коса виглядатиме щоразу по-новому. Вільно заплетена коса здається набагато товщі, ніж туга, це дуже вигідно для негустих волосся. Для того, щоб зробити косу менш тугий, потрібно підтягнути пасма трохи вгору і за допомогою гребінця з довгою тонкою ручкою розправити їх віялом, або витягнути пасма руками, потягнувши пасма вгору. Даним способом можна підправити косу в тому випадку, якщо вона була заплетена спочатку нерівно.