Як домогтися успіху на уроці.

Урок - це сорокап'ятихвилинне передача даних від учителя до учня. Даний процес може пройти абсолютно даремно, якщо одна зі сторін не заінтригована в результаті: або учневі нецікаво і нудно, або вчителю байдуже, як точно наука буде передана від покоління до покоління. Як домогтися успіху на уроці, спробуємо з'ясувати.
Інструкція
1
Перефразовуючи фразу великого А.П. Чехова, можна сказати: «У вчителя все має бути прекрасним: і зовнішній вигляд, і мова, і його урок». Успіх учителя на уроці полягає в тому, щоб йому самому було цікаво - тоді він зможе більш емоційно і жваво розкривати тему уроку, підключаючи різні сучасні методи навчання. Такими є інтерактивна інформація, наочні посібники, інтернет. Уж сьогодні-то одні технічні засоби навчання чого варті - і комп'ютери, і мультимедійні установки, і інтерактивні дошки, і нове лабораторне обладнання. Тільки потрібно вміння. Для вміння же необхідне бажання вчитися самому і навчати інших.
2
Інший критерій - знання вчителем теорії і практики свого предмета. Учитель повинен бути в курсі основних новинок у своєму напрямку, також знати більше про учнів. В нинішній час некваліфікованість вчителів, обумовлена нестачею кадрів, невеликою зарплатою, соціальними умовами - уже не рідкість. Учитель повинен не тільки бути професіоналом, мати кваліфікацію, а й постійно вчитися самому, рости над собою.
3
І головне - потрібно поважати аудиторію, а не забувати їх імена після, а то й під час уроку. Підходьте до них інтегровано, індивідуально, ведіть діалог з повагою. Давайте їм висловити свою думку і право вибору, нехай навіть не завжди вірного. Адже помилившись одного разу, вони наступного разу вже не помиляться.