Як позбутися від обвислій шкіри.

Кожна друга жінка після схуднення відчуває відразу два суперечливих почуття - радість і розчарування. Розпрощавшись із зайвими кілограмами, деколи доводиться стикатися з іншою неприємністю - обвислій шкірою. Але не варто засмучуватися. Якщо докласти трохи зусиль, шкіру можна підтягнути, привести до споконвічного станом.
Інструкція
1
Обливайтеся холодним душем, але не відразу, а поступово знижуючи температуру води на пару-трійку градусів.
2
Щоразу, приймаючи ванну, користуйтеся жорсткою щіткою з натуральних матеріалів. Для більшого ефекту приготуйте розчин яблучного оцту: 1 ст.л. яблучного оцту на 1 літр води.
3
Користуйтеся підтягуючими шкіру косметичними засобами, причому не завжди дорогими. Якщо в звичайний дешевий крем додати муміє, він стане набагато ефективніше. Пропорції повинні відповідати 1: 4.
4
Відвідайте салон краси, побалуйте себе улюблену такими корисними процедурами, як пілінг, масаж, обгортання - вони повернуть вашій шкірі природний вигляд і посприяють її відновленню.
5
Пройдіть такі процедури відновлення шкіри , як лапектомія, ультразвук і лімфодренаж. Лапектомія розрахована на жінок старше сорока і полягає у введенні під шкіру розчину, який розщеплює жир.
6
Правильно харчуйтеся, щоб шкіра виглядала здоровою. Організм для нормальної його роботи повинен отримувати достатню кількість поживних речовин. Налягайте на горіхи, маслини і овочі - вони сприяють виробленню в організмі еластину.
7
Ну і звичайно ж, займайтеся спортом. Без цієї складової ваша шкіра буде довго і болісно набувати здоровий і природний вигляд. Заняття спортом підсилюють кровотік, насичують клітини киснем, нормалізують обмін речовин, що благотворно позначається на стані нашої шкіри .