Як лікувати хронічний риніт.

Банальна застуда може перейти в хронічний затяжний нежить - риніт , який при приєднанні інфекції переходить в гайморит. Лікування потрібно починати негайно, але колись потрібно переконатися в діагнозі, так як під риніт часто маскується звичайна алергія, а лікування в цьому випадку сильно розрізняється. Не зайвим буде відвідати лора або хоча б терапевта. Лікувати дітей самостійно не можна, робити це можна тільки під наглядом фахівця.
Інструкція
1
Часто призначають антибіотики, але якщо у вас немає рецепта, купити їх не зможете. Ось друга причина, по якій треба йти в лікарню. Курс антибактеріальної терапії призначає лікар, також як і тривалість лікування. Не завжди потрібно пити антибактеріальні засоби, а тільки в тому випадку, якщо помічена бактеріальна причина виникнення риніт а.
2
Робіть промивання носа розчином морської солі. Розведіть чисту сіль без добавок (1 ч ложка на склянку води) і, закинувши голову, вбік промивайте ніздрі. Сіль вбиває всіх мікробів і очищає ніс від слизу. Полегшення ви помітите практично моментально, але повторюйте процедуру кілька разів на день. Можете використовувати спеціальні розчини на основі морської води, що продаються в аптеках.
3
Додавайте в гарячу воду ефірне масло кедра і дихайте над парою. Підійде і будь-яке інше, але воно має бути саме ялицевих порід дерев. Дихати над парою потрібно 10-15 хвилин 2-3 рази на день. Можете частіше, якщо у вас є час.
4
Ходіть на физиолечение або прогрівайте пазухи носа будинку. Можете використовувати: прогріту сіль, покладену в вовняний носок, спеціальний прилад або навіть пляшку з гарячою водою. В період лікування хронічного нежитю намагайтеся уникати закапування носа судинозвужувальними краплями, вони тільки ускладнюють лікування риніт а.