Як зафарбувати рудий колір волосся. Як прибрати рудий відтінок волосся.

«Теж мені, знайшов руду» - зазвичай так ми висловлюємо своє обурення небажаному дорученням. І слово «руда» сприймається тут не в буквальному сенсі. Руда - значить особлива, не така як всі. І це дійсно так. Рудо волоссям люди яскраво виділяються з натовпу. Психологи стверджують, що рудоволосий властива не тільки яскрава стати, але і завзятість, веселість, дух свободи, активність. А ще, рудо волоссям вважаються найвитонченішими в сексуальних іграх, особливо це стосується жінок.
Інструкція
1
Ось ніби стільки позитивних якостей, а чоловіки не особливо хочуть бачити з собою поруч рудоволосу красуню. Подавай їм блондинок да брюнеток. Чому ж руді залишаються в «хвості»? Досить копнути в глиб історії і згадати, як свого часу зображували відьму і чаклунку? Так, вони були обов'язково з довгими рудими волоссям і яскраво зеленими очима.
2
Може, ще з тих часів в чоловіках оселився «ген страху» до рудоволосим жінкам? Важко сказати. Але останнім часом все частіше рудо волоссям дівчини бажають зафарбувати дану їм природою родову особливість.
3
До речі, рудуватий колір волосся може бути не тільки природним, а й набутим шляхом невдалого фарбування в світлий колір волосся. Але від рижіни наполегливо намагаються позбутися як натуралки, так і нет.І перша помилка, яку роблять все, що встали на шлях позбавлення від рудуватий - це фарбують волосся в темний колір. Це не допоможе. Колір рудий перетвориться на темно- рудий . Корінь «риж» все одно залишиться, навіть якщо ви спробуєте стати блондинкою.
4
Червоний пігмент вивести дуже і дуже важко. У домашніх умовах, за допомогою звичайної фарби, це просто неможливо. Трохи поправити ситуацію допоможе професійна смивка в перукарнях. Для цього доведеться запастися n-кількістю грошей, так як змивку для бажаного результату треба буде робити не один раз.
5
Відмінний результат позбавлення від придбаної рижіни - це стрижка. Всі інші кошти лише змінять відтінок. А у рудого колір а їх величезна кількість.
6
Так що будьте обережні, якщо ви навмисно вирішили стати рудою. Від рудого колір а волосся дуже важко позбутися.
7
А якщо ви «натуралка», гарненько подумайте, перш ніж позбавлятися від свого колір а волосся. У 99% з 100 вам знову захочеться стати рудою. Та й бути особливою - це ж здорово!