Як додати озу.

Оперативна пам'ять або ОЗУ , є однією з найважливішою деталей системного блоку, без якої неможлива його робота. Швидкість обробки інформації, а значить і всього комп'ютера в цілому, безпосередньо залежить від процесора і оперативної пам'яті. Найпростіший спосіб прискорити роботу вашого ПК - додати одну або кілька плат ОЗУ .
Вам знадобиться
  • Speccy
  • хрестова викрутка
Інструкція
1
Перш ніж приступити до заміни ОЗУ , дізнайтеся тип оперативної пам'яті, використовуваної на вашому комп'ютері. Краще не робити цього «на око», а вдатися до більш точних методів. Встановіть програму Speccy. Запустіть її і відкрийте меню «оперативна пам'ять». В ньому ви знайдете всю інформацію, що стосується ваших плат ОЗУ . А саме: тип пам'яті і тактову частоту. Основні типи оперативної пам'яті такі: DDR 1, 2, 3 або DIMM.
2
З'ясуйте можливості вашої материнської плати. Подивіться кількість вільних слотів під оперативну пам'ять. Знайдіть інструкцію від материнської плати і з'ясуйте максимальний підтримуваний об'єм ОЗУ . Врахуйте, що якщо максимальний обсяг пам'яті дорівнює Х, то це не означає, що материнська плата буде працювати з однією платою обсягу Х. Найімовірніше мається на увазі, що обсяг однієї плати має дорівнювати Х/2.
3
Вимкніть комп'ютер і встановіть нові плати ОЗУ в спеціальні слоти. Для перевірки правильності встановлення переконайтеся, що засувки, розташовані з обох сторін слотів, щільно закриті. Увімкніть комп'ютер і дочекайтеся завантаження операційної системи. Запустіть Speccy і переконайтеся, що всі встановлені плати працюють.