Як займатися плаванням. розділити пісню на частини.

Плавання - один з найпоширеніших літніх видів спорту. Існує ряд нескладних вправ, які допоможуть вам опанувати навичками плавання. Але ніколи не вчитеся плавати поодинці, хай поряд з вами буде обов'язково досвідчений плавець.
Інструкція
1
Зробіть глибокий вдих, опустіться в воду з головою, і затримайте дихання на кілька хвилин. Повторіть цю вправу кілька разів поспіль.
2
Виконуючи те ж саме, відкрийте під водою очі і відшукайте якийсь предмет на дні. Постарайтеся не витирати очі й обличчя руками, це допоможе звикнути до подразнення шкіри, яке викликає стікає по обличчю вода. Повторіть вправу кілька разів
3
Зробивши глибокий вдих, присядьте в воду так, щоб рот опинився під водою, і зробіть видих в воду. Повторіть.
4
Зробіть глибокий вдих і, опустившись у воду з головою, видихніть, повітря. Встаньте і повторіть вправу 3- 4 рази не зупиняючись і не поспішаючи.
5
Зробивши глибокий вдих, присядьте на дно, притисніть коліна до живота і міцно обхопіть їх руками, підборіддя опустіть на груди. При цьому ваше тіло стане схожим на поплавок і спливе. Залишіться в такому положенні декілька секунд. Встаньте, переведіть подих і повторіть вправу.
6
У самого берега, де глибина до коліна, ляжте на спину, упріться в дно руками і, опустивши в воду потилицю, підніміть таз. Зробіть глибокий вдих і відірвіть руки від дна. Ваше тіло буде вільно утримуватися біля поверхні води.
7
Повторіть попередню вправу в більш глибокому місці. Не панікуйте, якщо в ніс і рот потрапить вода.
8
З положення «поплавець» витягніть руки і ноги (особа опущено у воду) і полежіть в такому положенні (стрілка) кілька секунд. Прийміть вихідне положення і встаньте на дно. В положенні «стрілка» поверніться на бік, а потім на спину.
9
Стоячи на глибині трохи нижче пояса, зробіть глибокий вдих, присядьте, з'єднайте руки над головою, і сильно відштовхнувшись від дна, дозвольте тілу ковзати по воді.
10
Ковзаючи по воді, починайте енергійно працювати ногами. Руками поперемінно виконуйте гребки (рухи рук нагадують вітряк) .І ось Ви вже пливете!