Як вибратися з убогості.

Якщо ви: - мешканець підвальних приміщень, що не має постійного житла; - житель картонної коробки, що купує собі вечерю на подаяння і курирує кілька навколишніх сміттєвих баків; - просто живете на одну зарплату, то ця інструкція для вас.
Інструкція
1
На перших порах вам доведеться докорінно змінити всі свої уявлення про людей, життя, цінностях, грошах (більшість людей вважає гроші брудними, чистим злом, а процвітаючих людей - мерзотниками, які свій капітал вкрали) і іншому. Адже саме вони привели вас до тієї ситуації, в якій ви опинилися. На старті у людей рівні можливості, але чомусь одні стають багатими і процвітаючими людьми, а інші все життя ведуть напівголодне існування. Щоб змінити ці уявлення, вам потрібно буде їх відшукати і препарувати.
2
Другий етап - позбавлення від тих, хто тягне вас на дно. Скиглії, ледарі, вічно Скаржники, просто невдахи повинні бути вигнані з вашого життя. Ще в 16 столітті прозвучала фраза про те, що короля грає його оточення.
3
На третьому етапі вам доведеться придумати/знайти собі цілі (мотивацію). Ви здивуєтеся, коли почнете роздумувати про свої цілі. Умова: цілі повинні бути тільки свої, тільки для особистого користування, а не «машину таку-то, тому що дружині буде в ній зручно».
4
Наступний етап - пошук коштів до заробляння грошей і здійсненню своїх цілей (гроші метою бути не можуть). Існує багато способів заробити гроші. Коротенько їх можна розбити на 4 групи - робота на когось («на дядю»), фріланс, інвестування і життя на відсотки, свою справу.
5
Вибирайте тільки ту роботу, яка вам дійсно до душі. Інакше нічого доброго з цього не вийде. Адже люди, що заробляють великі гроші роблять це з однієї-єдиної причини - їм подобається заробляти великі гроші.
Зверніть увагу
І стали задаватися питанням, що робити щоб з неї вибратися? Для початку, корисно зрозуміти причину злиднів. Вважаємо бюджет Перше, що необхідно зробити, щоб отримати ясну картину виходу з бідності - порахувати поточний бюджет. Він необхідний для того, щоб зрозуміти які витрати ви можете собі дозволити. Для цього необхідно скласти всі можливі джерела доходу за місяць.
Корисна порада
Для того щоб вибратися з убогості, недостатньо просто «щось робити» або «десь працювати». Це якраз вірний шлях в бідність і далі в убогість! Щоб стати багатим, потрібно виконувати зведення правил, і дотримуватися ряду принципів. Гроші надходять до Вас через інших людей. Спілкуйтеся, заводите зв'язки і знайомства. Бідне оточення практично завжди тягне Вас в бідність.