Як вибрати ваги кухонні.

Не треба думати, що кухонні ваги потрібні тим господиням, які тільки вчаться готувати і, не довіряючи власному досвіду та інтуїції, строго керуються рецептурою. Це не так - вони потрібні тим із них, хто, відчувши смак до кулінарії, часто готує нові, цікаві страви, аналогів яких не зустрінеш в російській чи європейської кулінарної традиції. Можливість точно дотримуватися рецептуру дозволить отримати тотожний і передбачуваний результат.
Інструкція
1
При виборі кухонних ваг зверніть увагу на максимальне значення ваги продуктів, який допускається зважувати на даній моделі ваг. Діапазон тут досить широкий - від 2 до 5 кг. Якщо ви не готуєте з великої кількості продуктів і не займаєтеся заготовками на зиму, вам цілком буде досить ваг з максимальною вагою 3 кг.
2
Важлива і точність виміру ваги даними вагами, якщо вам потрібно вимірювати вагу продуктів з точністю до 1 грама, то виберіть ті, ціна ділення яких 1 грам.
3
За своєю конструкцією ваги бувають електронні та механічні. Зручні, але менш естетичні, пружинні, або механічні, ваги , принцип дії яких заснований на стисненні вимірювальної пружини під вагою продуктів. Такі ваги характеризує широкий діапазон зважування, незалежність від джерел живлення і низька вартість - вони на порядок дешевше електронних. Електронні ваги точніші, оснащені додатковими функціями автоматичної пам'яті та можливістю підрахунку калорій під зважуваних продуктах. Але діапазон зважування у них обмежений.
4
Кухонні ваги можна вибрати з плоскою платформою для зважування або зі знімною чашею. У чаші зручно замішувати тісто, обнуляючи показники і додаючи наступний інгредієнт відповідно до рецептури. Але плоскі або об'ємні продукти в ній зважувати не дуже зручно.
5
Сучасні кухонні ваги мають найрізноманітніший дизайн, тому підібрати їх під оформлення будь-якої кухні великої праці не складе. Деякі з них мають настінне кріплення, тому цілком можуть служити елементом кухонного інтер'єру.
6
Багато ваги оснащені додатковими корисними функціями - можливістю визначення точної ваги без тари, послідовного зважування з обнуленням попереднього результату, таймера, автоматичної пам'яті та пр.
Зверніть увагу
Кухонні ваги дозволяють бути практично впевненим в результаті, який буде отриманий. Особливо це стосується складних страв, відносяться до національної кухні, соусів та випічки. На перший погляд, ваги можуть здатися досить простим пристосуванням, що не вимагає особливо уваги при виборі, але це не зовсім вірно. Нижче ми розповімо, як вибрати кухонні ваги і на що слід звернути увагу
Корисна порада
Як вибрати кухонні ваги? Перш ніж приступати до вибору кухонних ваг, треба розібратися, навіщо вони потрібні і чим можуть допомогти господині на кухні. Не варто думати, що кухонними вагами користуються тільки недосвідчені кулінари - це далеко не так. Швидше навпаки - ваги на кухні потрібні тим господиням, які часто готують нові і складні страви. Ваги стануть незамінним помічником для людей, що люблять готувати цікаво, різноманітно і смачно.