Як лікувати нежить, якщо є температура.

Нежить - на перший погляд невинне прояв, не варте уваги. Але, якщо його не лікувати, то запущена форма може обернутися для вас важкими наслідками: бронхіт, гайморит і ін. При перших симптомах нежиті (зазвичай все починається з закладеності носа) обов'язково починайте проводити зміцнюючу терапію, спрямовану на підвищення імунітету. Одночасно слід почати безпосереднє лікування нежиті.
Інструкція
1
Залежно від стадії протікання захворювання, вибирають і заходи для його усунення. Приміром, якщо стадія закладеності вже пройшла і почалися рясні виділення з носа, потрібно два рази на день промивати сольовим розчином пазухи носа, після чого закапати сосудосуживающим препаратом (переважно на ніч). Потім не перешкодить закапати лікувальним трав'яним (можна на масляній основі) розчином (в аптеках повно ефективних натуральних препаратів): Ринофлуимуцил, Бальзам Караваєва (Вітаон), Пиносол та інші подібні засоби.
2
При наявності температури, зігріваючі мішечки з нагрітим сіллю або піском (які прикладають до пазух) доведеться відкласти, а також не варто вдаватися до зігрівання інших частин тіла: ніг, грудей, спини і т.д. Особливо протипоказані при температурі інгаляції по-старовинному (дихати паром відвареної картоплі під ковдрою). Ці методи слід використовувати тільки за умови відсутності температури у хворого, в іншому випадку ви ризикуєте погіршити його становище.
3
Головна умова ефективного і успішного лікування нежиті - не допускати переходу гострої стадії в хронічну, інакше можуть початися ускладнення. Найпростішим лікувальним і профілактичним засобом при нежиті є цибуля і часник, якими корисно дихати (при бажанні закопувати в розведеному водою вигляді), а також сік алое і каланхое, які закопують кілька разів на день.