Як зробити самому годівницю для фідера. зроби сам намордник для пуделя.

Щоб зробити годівницю для фідера, спочатку вирішіть, що ви будете використовувати для її обважнення. В основному для цього використовується свинець. А його можна виплавити або ж скористатися самоклеящимися грузиками для балансування дисків. Другий варіант простіше - на важки вже вказана вага. А якщо свинець лити, вам потрібно невелика дерев'яна заготовка для відливання свинцевих смуг.
Вам знадобиться
  • Крім свинцю, вам знадобиться пластикова пляшка ємністю 1,5 л, степлер канцелярський, звичайні ножиці, лінійка, шматок міцної дроту, паяльник, а також фломастер.
Інструкція
1
Якщо ви вирішили плавити свинець, подбайте про витяжці повітря, а також про безпеку для очей і шкіри, так як розплавлений свинець може розприскуватися.
2
Що ж з дерев'яною заготівлею? Візьміть будь-яку дошку і виберіть стамескою підходяще для відливання свинцю поглиблення. Довжину і ширину вибирайте на свій розсуд, однак оптимальною довжиною буде 15 см, шириною - 10 см і глибиною - 2-3 мм. Чому варто вибирати саме дерево? Та тому, що при литві свинцю в таку заготовку він ніколи не розбризкується і досить легко виймається з нього.
3
Відплив смужку, зважте її і визначте, якою її вага припадає на ширину кожного сантиметра поверхні пластини. А тепер, відповідно її вазі, розріжте пластину на смужки довжиною 10 см. Можете маркувати так, як вам завгодно, оскільки свинець досить м'який. Досить просто трохи накернить або процарапать цифру. Якщо пластина вийшла занадто товстою, просто розплющите її молотком.
4
Тепер візьміть пластикову пляшку, відріжте від неї з середини широку смужку і розмітьте її на більш вузькі смуги для заготовки основи вашої годівниці. Згортайте ці смужки кільцями і скріпляйте суміщені краю степлером. Скрутіть з дроту петельку і накладіть свинцеву пластину на заготовку, з одного боку закріпивши.
5
Тепер прожгіте паяльником або проколіть діркопробивачем отвори в основі годівниці. Якщо ви користуєтеся паяльником, згладжуйте пальцем місце пропалювання. Нерівності при цьому будуть вм'ята всередину, тому корм буде міцніше триматися.
6
Така годівниця має хорошу плавучість, що допомагає їй уникати зачепів за бровки, а також швидше піднімати рибу до поверхні води.