Як видалити татуаж.

Одним з найстаріших способів відомості татуажу є т.зв. камуфляж. Малюнок при цьому не видаляється, а майстерно маскується шляхом нанесення фарбувального пігменту тілесного кольору поверх старих контурів. Недоліки цього способу очевидні: процедура ця досить болюча, та й повністю позбутися від татуажу при цьому практично неможливо. В основному камуфляж використовується для корекції невеликих татуювань. А є способи, які татуювання саме видаляють. Але якщо нанести тату ви зможете самостійно за допомогою саморобного пристосування, то видалити її зможуть лише майстри.
Інструкція
1
Класичним способом видалення татуажу є висічення ділянки шкіри. Ви зможете за один сеанс позбутися від татуювання, однак на шкірі неминуче залишаться шрами. Це робить дану методику виправданою тільки для видалення татуювань з закритих частин тіла.
2
В кріохірургії для видалення перманентних тату використовують рідкий азот. Цей метод досить поширений, хоча так само хворобливий, як і попередній, та й займає багато часу. До місця татуювання притискається тканина, просочена рідким азотом, і тримається, поки не з'явиться крижана скоринка. Через кілька годин подвергшиеся заморожуванню тканини набухнуть, може виникнути специфічний міхур. Через пару-трійку днів на його місці з'явиться суха скоринка. Вона відпаде через тиждень, оголивши рожевий рубець. З плином часу він посвітлішає і стане майже не помітним.
3
При електрокоагуляції татуаж припікається електродами з використанням високочастотного струму. Процедура проводиться під місцевою анестезією. На шкірі в цьому випадку також з'являється сухий струп, який відпадає через тиждень-півтора. Зменшити ризик утворення некрасивих рубців можна, застосовуючи спеціальні загоюють мазі і креми. Ще один неприємний момент - ризик отримання під час процедури опіку шкіри. Але це трапляється лише через недосвідченість лікарів. Кваліфіковані фахівці помиляються вкрай рідко.
4
І ще одна методика видалення татуювань, яка набуває все більшої популярності - це дермабразия (шліфування шкіри). При дермабразии послідовно зіскоблюється містить пігмент верхній шар епідермісу за допомогою алмазної фрези. Щоб повністю вивести татуювання, іноді потрібно два-три сеанси. А загоєння при цьому може йти від місяця і більше. Головним мінусом методу шліфування є зниження захисних властивостей шкіри. При цьому підвищується ризик проникнення через шкіру хвороботворних мікроорганізмів. Тому доведеться носити пов'язку, а також регулярно обробляти антисептиками пошкоджену область.