Як сушити пуховик після прання. Як прати пуховики вручну.

  •  При сушінні виробів з великим вмістом пуху нерідко виникають проблеми. Після прання пух збивається в грудки і річ стає тоншою, а пуховик перестає зігрівати як раніше. Щоб цього уникнути, виріб треба правильно сушити.
  •  Перш ніж щось сушити, потрібно добре прополоскати, інакше білих плям просто не уникнути. При кожному полосканні потрібно залишати пуховик зануреним у воду на 3-5 хвилин і тільки потім витягувати і віджимати. Після останнього полоскання ретельно відіжміть виріб руками. Не експериментуйте з віджиманням в барабані пральної машинки - пух неодмінно зіб'ється.
  •  Повісьте пуховик на плічка над ванною, і дайте воді стекти, адже вручну ви точно не змогли вичавити його досуха. Сушити без плічок небажано - виріб може втратити форму. Після цього можете переважити пуховик на вулицю. Сушити під прямими сонячними променями небажано, але якщо вам потрібно швидше носити річ, виверніть пуховик на виворіт і повісьте на мотузку.
  •  Не забувайте періодично струшувати пух в пуховику, інакше він може злежатися. Після повного висихання пропрасуйте тканину, якщо це не заборонено спеціальним знаком на бірке.Еслі внутрішній пух сильно збився, спробуйте потрясти пуховик спочатку тримаючись за поділ, а потім за комір. Пух повинен розподілитися рівномірно. Переконайтеся, що пуховик просох, і можете знову носити річ. Або упакуйте її і приберіть на зберігання.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=z20rrGEBjzA
  •  Сушити пухову куртку можна в пральній машині на режимі сушки. Перед початком сушіння помістіть в барабан разом з пуховиком кілька тенісних м'ячиків. Завдяки тому, що м'ячики будуть заглиблюватися про поверхню куртки, пух і перо не зіб'ють в грудки і не слежат.
  •  Сушити пуховик потрібно строго в горизонтальному положенні. Якщо повісити пуховик вертикально, наповнювач сповзе вниз і зіб'ється в ком. Найкраще, якщо для сушки пуховик ви розкладіть на горизонтальній площині поверх тканини з натурального волокна, яка буде вбирати в себе надлишки вологи. При зволоженні тканини її слід замінювати на суху.
  •  Допустима сушка курток з пуховою наповнювачем на балконі. Пуховик потрібно розкласти поверх спеціальної сітчастої сушарки, забезпечивши тим самим циркуляцію повітря. Але слід уникати потрапляння прямих сонячних променів.
  •  Головною умовою успішної сушки пуховика можна назвати періодичне струшування вироби в різних напрямках. Трясти потрібно так, ніби ви збиваєте подушку. Також під час сушки пуховик слід якомога частіше перевертати і трусити, при цьому розправляючи руками пух всередині виробу.
  •  Ще один із способів, яким можна сушити пуховик, - вставити фен для волосся в кишеню куртки, включивши не надто гарячий режим, повітряним потоком сушити і одночасно розправляти наповнювач.