Як розіслати свою рекламу.

Спам, вірніше, розсилка рекламних запрошень, до сих пір залишається одним з найбільш набридливих і в той же самий час одним з найбільш дієвих методів просування товарів і послуг. Для того, щоб час, витрачений на розсилку, не пропало дарма, необхідно чітко зорієнтуватися по цільовій групі, якій може бути цікава ваша пропозиція.
Інструкція
1
Перший спосіб, який ви можете використовувати - це розсилка спаму по поштовим скринькам. Бажано використовувати спеціальні програми, які здатні розсилати велику кількість листів за короткий термін. Безкоштовні версії цих програм неможливо застосовувати на практиці - кожне повідомлення, вислане такою програмою без активації, містить маячок про спам. Він пропадає тільки при активації платній версії програми.
2
Використовуйте соціальні мережі і розкрутку через групи, які можна створити в соціальних мережах. Для того, щоб поширити свою рекламу якомога більш широко, використовуйте послуги спамерів. Ціни на їхні послуги досить-таки невисокі, при цьому вони гарантують залучення реальних користувачів, а не пустих анкет.
3
Замовте рекламу на форумах тієї тематики, до якої відносяться ваші товари або послуги. Пам'ятайте про те, що чим точніше ви зорієнтуєтесь по ресурсам, на яких найчастіше буває ваша цільова група, тим більша кількість користувачів ви зможете залучити.