Як прошивати стільникові телефони.

Перепрошивка телефону буває необхідна в тому випадку, якщо ви хочете позбутися від всієї інформації, яка міститься на вашому телефоні, залишивши тільки прошивку, або хочете русифікувати телефон. Також, перепрошивка може знадобитися в разі, якщо ви хочете замінити стару на більш стабільну. У кожному разі, для того, щоб перепрошити телефон, вам необхідно виконати декілька кроків.
Інструкція
1
Перевірте наявність дата кабелю і диска з драйверами. У разі, якщо у вас їх немає в комплектації, купите дата кабель, відповідний до вашого телефону, і скачайте необхідні драйвера з мережі інтернет. Також, заздалегідь подбайте про програму для синхронізації, перепрошивки, а також безпосередньо про прошивці, яку ви плануєте залити на телефон. Найкраще, якщо це буде заводська, оригінальна прошивка.
2
Встановіть драйвера і синхронізуйте телефон з комп'ютером, використовуючи дата кабель і програму для синхронізації. Переконайтеся, що комп'ютер "бачить" ваш телефон, після чого приступайте до перепрошивке.
3
Ретельно дотримуйтесь інструкцій, що містяться в файлі readme. Для того, щоб убезпечити себе, бажано перед перпрошівкой зберегти стару версію прошивки на комп'ютер, на випадок, якщо ви допустите будь-які помилки або прошивка НЕ буде ідеально відповідати вашому телефону. Під час перепрошивки ваш телефон може кілька разів включатися і виключатися, не від'єднуйте його, поки прошивка не буде завершено процес.