Як почати ювелірна справа.

Звичайним людям професія ювеліра представляється казкової і романтичною. Але насправді золотих справ майстер - насамперед професіонал, який володіє різноманітними техніками. Ювелірне виробництво сьогодні досягло піку своєї популярності, тому природно, що багато хто замислюється про те, як почати ювелірна справа.
Інструкція
1
Візьміть на роботу професіоналів. Перше і основне. з чого потрібно почати - це з пошуку досвідчених ювелірів. На ювелірних виробництвах над розробкою і випуском прикрас працює велика команда майстрів (у кожного своє завдання і спеціалізація).
2
Вирішіть всі адміністративні питання. Вам потрібно врахувати кожну деталь. З придбанням безцінного досвіду, «золотих справ» майстер може організувати своє маленьке чи велике підприємство. Але на цьому шляху він стикається з величезними податками, нестачею сировини та іншими проблемами організаційного характеру.
3
Займіться пошуком інвестора. Всім відомо, що без капіталу неможливо почати жодне серйозне справа, а тим більше ювелірне. Існує ще безліч порад з питання: «Як почати ювелірна справа?». Але найголовнішим було і залишається питання про добірці ювелірів професіоналів.
4
Подумайте над гідною оплатою праці свого персоналу. Праця професійного ювеліра гідно оплачується. В світі давно існує практика гонорарної оплати такої праці, а не окладом. Причиною цього те, що робота ювеліра творча і в багатьох випадках ексклюзивна.
Зверніть увагу
Справжній ювелір поєднує в собі вміння дизайнера і ремісника. Професійний ювелір приймає участь в розробці авторських коллекцій.Ювелір-професіонал відмінно володіє знаннями про властивості сировини і вміє застосовувати їх на практиці. «Золотих справ» майстер знаходиться в постійному процесі самоосвіти. Справжній професіонал вчиться все життя, а не тільки в стінах навчального закладу.