Як зробити джакузі.

Багатьом хотілося б мати джакузі у себе вдома. Але, на жаль, таке задоволення може собі дозволити далеко не кожен. Існують способи, як зробити джакузі в домашніх умовах.
Вам знадобиться
  • Ванна, порожнисті труби невеликого діаметру, наприклад, від розкладачки, зварювальний апарат, пластиковий шланг, пилосос.
Інструкція
1
Підготуйте ванну. Очистіть її. Знайдіть потрібну кількість порожніх труб маленького діаметру і ретельно вимийте їх. Відріжте від пластикового шланга потрібну кількість шматочків довжиною не менше десяти сантиметрів. З'єднайте труби шматочками шланга.
2
Зробіть в шлангу, або в трубах, дірочки, щоб повітря міг спокійно проходити. Тільки без фанатизму, тому що якщо ви зробите дірочки надто великими, то у вас не вийде ефект джакузі . Принаймні воно не буде виконувати деякі свої функції.
3
Для того щоб забезпечити подачу повітря, потрібно, використовуючи паяльник, зробити з цього ж пластикового шланга трійник і з'єднати їм залишилися труби. Забезпечте подачу повітря. Для цього потрібно приєднати вийшла систему з труб до пилососа.
4
Наповніть ванну водою і включіть подачу повітря. Джакузі готово. Можна вже використовувати його за призначенням.
Зверніть увагу
Бажано, щоб прямокутну рамку з труб зробив чоловік. Є ризик отримати травму при роботі з трубами.
Корисна порада
Таким же способом можна зробити джакузі не тільки в прямокутної ванної. Трудність полягає в тому, щоб знайти для такої форми потрібні трубки. Хоча для цього вам просто знадобиться чоловіча сила, щоб зігнути трубки по потрібній формі.