Як збільшити зображення на моніторі. збільшити зображення на екрані ноутбука.

При роботі з графічними редакторами необхідно використовувати монітор з розширеною діагоналлю екрана, це полегшить виконання ваших завдань, а також знизить навантаження на очі. Не кожен користувач може дозволити собі покупку такого монітора, але це не є основним завданням дизайнерів і фотографів. Якщо грамотно використовувати інструменти, з якими вони працюють, можна обійтися стандартним монітором.
Вам знадобиться
  • Програмне забезпечення Adobe Photoshop.
Інструкція
1
Для збільшення зображення або всього вікна на екрані можна скористатися сполученнями клавіш (гарячими клавішами). Таких поєднань існує три пари, кожна пара включає дію на збільшення і зменшення розміру зображення. Затискаючи клавіші Ctrl + «плюс» можна домогтися збільшення зображення, а Ctrl + «мінус» дадуть зменшення зображення. Для пропорційної зміни зображення, а також розміру вікна, скористайтеся поєднаннями клавіш Ctrl + Alt + «плюс» і Ctrl + Alt + «мінус». Третьою парою клавіш є поєднання, які задають масштаб зображення: Ctrl + Alt + 0 (нуль) для 100% масштабу, а Ctrl + 0 (нуль) для підгонки зображення під розмір вікна.
2
Збільшення або зменшення зображень можна також за допомогою інструменту збільшення. Він працює так само, як і в інших програмах по перегляду графіки. На панелі інструментів необхідно вибрати значок з зображенням лупи, потім вибрати режим, збільшення або зменшення (плюс або мінус). Контрольним дією буде натискання курсором на зображенні.
3
Якщо не вибирати значення цього інструменту (плюс або мінус), можна отримати будь-який розмір зображення. Від вас вимагається тільки задіяти інструмент, виділити область фото і натиснути її інструментом, зображення збільшиться до позначених вами розмірів.
4
Також масштаб фотографії можна змінювати на панелі навігації зображення. Можна зробити це ползунком, який знаходиться під мініатюрою, захопивши його лівою кнопкою миші.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=QSW4S-Bcc9Y
При розміщенні зображень на сайті або в блозі нерідко доводиться підганяти розмір картинок. Найчастіше йдеться про їх збільшення. У більшості випадків для цього не потрібні спеціальні програми для роботи з зображеннями, цілком достатньо стандартного додатка Picture Manager, що входить в пакет прикладних програм Microsoft Office, встановленого на персональному комп'ютері.
Вам знадобиться
  • - програма Microsoft Office Picture Manager.
Інструкція
1
Виберіть файл, що містить зображення, розмір якого необхідно збільшити. Наведіть на файл курсор «миші» і клацніть на ньому правою кнопкою маніпулятора. У вікні виберіть "Відкрити за допомогою» і "Microsoft Office Picture Manager".
2
При відкритій програмі Picture Manager використовуйте другий спосіб відкриття файлів. Для цього на панелі управління клацніть кнопку «Ярлики малюнків» і в полі, що з'явилося виберіть потрібний вам файл або навіть декілька зображень.
3
Переконайтеся, що папки, які містити потрібні картинки, відображаються в області ярликів. При відсутності папок необхідно додати їх у вказану область. Для цього знайдіть папку з необхідними картинками і використовуйте кнопку «Додати ярлик малюнка».
4
Після того як в області попереднього перегляду відкриється потрібне зображення, натисніть на верхній панелі кнопку «Змінити малюнки». У правій частині екрана відкриється область завдань. Виберіть знизу задачу «Зміна розміру».
5
Здійсніть вибір параметрів зміни розміру. Ви можете вписати малюнок у вихідний розмір або вибрати необхідні довжину і ширину зображення в пікселях. Для цього введіть у відповідних вікнах розмір, до якого ви плануєте збільшити зображення. Ви можете також задати довжину і ширину картинки в процентах від вихідного розміру.
6
У нижній частині панелі задач перегляньте, якими будуть розміри майбутнього зображення. Якщо коригування не потрібно, натисніть кнопку "OK". Збережіть внесені зміни, натиснувши відповідну кнопку на панелі управління.
7
Для роботи одночасно з декількома суміжними малюнками виділіть перший малюнок групи, потім натисніть клавішу "Shift" і, утримуючи її, виберіть останній малюнок групи. Для виділення ряду несуміжних малюнків увійдіть до режиму ескізу, виберіть перше зображення, утримуйте клавішу "Ctrl", одночасно обравши всі інші малюнки.