Як заповнювати запрошення на весілля. Заповнення запрошень на весілля.

З чого починається весілля? Звичайно ж, з витончених і красиво оформлених запрошень, які наречений і наречена вручають майбутнім гостям свого свята. Весільні запрошення задають тон всьому подальшому торжеству, тому до їх заповнення слід підійти з особливою ретельністю.
Інструкція
1
Запрошення на весілля, в першу чергу, має бути інформативною. Вкажіть в ньому імена гостей, дату, час і місце церемонії. Для тих гостей, хто прийде безпосередньо на весільний банкет, вкажіть час його початку і адреса ресторану (кафе, їдальні). Якщо ви плануєте вінчання, повідомте все про місце його проведення.
2
Не перевантажуйте запрошення зайвою інформацією. Якщо ви маєте намір запросити гостя одразу на весільний банкет, вказуйте тільки його координати. Відомості про вінчання і урочистої реєстрації опустіть.
3
Щоб уникнути казусів і незручних ситуацій, обов'язково підписуйте свої запрошення, хоча б просто парою імен. Решта тексту можна надрукувати на комп'ютері, але свої імена краще написати вручну. Це додасть навіть строгому, формальному бланку теплоту і душевність.
4
Для кожного гостя продумайте свій варіант звернення до нього. Для старших родичів, колег по роботі виберіть більш офіційний стиль. У зверненні до близьких друзів і членам сім'ї можна не скупитися на емоції.
5
Якщо зовнішній вигляд запрошення не відрізняється оригінальністю, спробуйте зробити оригінальним його зміст. Вітаються віршовані експромти, гумор, ліричні відступи.
6
Якщо вам важливо, щоб гості заздалегідь підтвердили свою присутність на майбутньому святі, вкажіть це окремим рядком. Повідомте свої контактні телефони і терміни, в які запрошеним необхідно з вами зв'язатися.
7
У багатьох країнах до запрошеннями додається список бажаних подарунків, складений молодятами. Якщо для вас цей пункт принциповий, повідомте свої побажання щодо презентів. Наприклад, напишіть, що хотіли б отримати подарунок в конверті (гроші).
Корисна порада
Вірші для весільного запрошення можна замовити у професійного поета. Послуги каліграфа (спеціаліста по красивому почерку) забезпечать вашому запрошенню ідеальний рукописний шрифт.