Як лікувати стрес.

Стрес - це реакція організму на якесь сильне психічний вплив. Недарма це слово перекладається як «тиск». Крім того, це процес, який має декілька стадій: тривога, опір, виснаження.
Інструкція
1
Ви тільки що пережили велике потрясіння - сумне або радісне - не важливо. Під впливом чинника, що викликає стрес, у вас в організмі запускається древній механізм втечі. Так чинили наші предки, коли їм загрожувала небезпека. Частішає пульс, підвищується тиск. Наднирники починають виробляти адреналін. Особливий удар припадає по шлунку, і шлункова кислота починає роз'їдати його стінки. Ось чому від сильного стресу виразка може виникнути протягом декількох годин. Тому постарайтеся зробити наступне.
2
Направте механізм втечі в потрібне русло - влаштуйте реальну пробіжку. Виконайте будь-які фізичні вправи або фізичну роботу по дому.
3
Для запобігання виразки випийте чай з молоком, мінеральну лужну воду, бульйон. Для серця і судин корисні дихальні вправи: вдих - затримка дихання - видих на рахунок п'ять.
4
Ні в якому разі не «лікуйте» стрес курінням і алкоголем. Це викличе додатковий стрес і погіршить ситуацію.
5
Друга стадія для організму більш сприятлива. Вона виникає тільки тоді, коли вплив стресора продовжується. Усі захисні сили організму добре працюють, ви відчуваєте себе в стані гори звернути. Тут криється велика небезпека: мобілізація всіх сил рано чи пізно призведе до їх демобілізації. Тому краще продовжувати всі заходи, описані вище. І працювати над усуненням стресора. У цьому вам допоможе психолог.
6
Стадія виснаження підкрадається тоді, коли ви ігнорували все те, що написано вище. І це вже загрожує. Перш за все, соматичними захворюваннями. Їх неможливо перерахувати, бо відомо, що всі хвороби - від нервів. Крім того, може розвинутися депресія. І тут без фахівців не обійтися. І все ж, до якого лікаря б ви не звернулися, дивиться в корінь - шукайте стресор. Шкода, але саме на стадії виснаження людина, нарешті, розуміє, що у нього стрес.