Як вибрати кермо для комп'ютера.

Якщо ви хочете відчути себе в «шкурі» вуличного гонщика без проблем з урядом або поганяти на машині, на якій по російських дорогах їздити спочатку нереально, все що вам насправді необхідно - це не потрібні знайомства і велика сума грошей, а просто потужний комп'ютер і правильно підібраний кермо . З вибором першого все досить просто, а щоб зробити правильний вибір симулятора машинної їзди, пам'ятайте кілька важливих речей.
Інструкція
1
Визначте, для яких цілей ви берете кермо . Якщо ви великий любитель "дріфту", то для вас буде дуже важливий показник віддачі керма, і те, як він реагує на дорогу, яким є у нього крутний момент. Якщо ви любите максимально реалістичну їзду, придбайте кермо з високою чутливістю, такі моделі ніколи не дадуть вам розслабитися, і ви будете почувати себе за кермом справжньої машини.
2
Якщо ви просто хочете розслабитися і не думати про те, що ви відхилилися від курсу на шість з половиною градусів, вам потрібен просто хороший агрегат з великою кількістю додаткових кнопок, щоб не доводилося звертатися до клавіатури, а всі дії виконувати " не відпускаючи бублика ".
3
Вирушайте в магазин для вибору керма. Який би ви не вибрали кермо , не варто зупинятися на дешевих моделях. Як правило, вони не симулюють нічого і не виконують будь-яких корисних функцій. Якщо апарат не чинить навіть одного повного кола навколо своєї осі - не беріть і навіть не розглядайте його, так як задоволення від їзди за таким кермом ви не отримаєте.
4
Дізнайтеся про додаткові функції керма. Приємно, якщо кермо оснащений вібрацією, що стимулює руки від затікання і додає "жвавість" процесу гри.
5
Подивіться педалі, які йдуть в комплекті з кермом, подивіться, як вони натискаються - якщо вони роблять це занадто легко, не буде правдоподібності процесу, якщо занадто важко - приготуйтеся качати ноги.
Для завзятих геймерів ігрові розваги займають чималу частину проведення часу за ПК. Одним з найпопулярніших жанрів комп'ютерних ігор є аркади і гоночні симулятори. З часом любителів віртуальної швидкості перестають влаштовувати можливості управління за допомогою звичайної миші і клавіатури. І тоді виникає бажання купити спеціальний маніпулятор для автогонок.

Вибір комп'ютерного керма: наявність педалей

Перш за все, слід звернути увагу на наявність педалей в пристрої. З ними водіння буде більш цікавим і реалістичним. У багатьох бюджетних моделях є 2 педалі - гальмо і газ. На більш дорогих варіантах зустрічається 3 педалі. Третя з них - сцепленіе.Прі виборі комп'ютерного керма зверніть увагу і на підставку з педалями. В ідеалі, вона повинна бути неслизькою. Педалі, в свою чергу, мають бути не сильно жорсткими, середньої пружності. Це дозволить вам більш чуйно керувати своїм віртуальним автомобілем. Особливо такий критерій важливий для симуляторів, оскільки в аркадних гонках потрібно їхати на повному газу.

Вибір комп'ютерного керма: яким повинен бути кут повороту

Наступний параметр - кут повороту рульового колеса. Він являє собою кут між будь-якою точкою керма при крайньому правому положенні і тією ж точкою при положенні керма в крайньому лівому положеніі.Чем більше буде кут повороту, тим точніше ви зможете керувати ігровим автомобілем. Однак, якщо кут занадто великий, на крутих поворотах вам буде потрібно неабияк покрутити кермо.

Вибір комп'ютерного керма: наявність Force Feedback

Однією з важливих характеристик при виборі комп'ютерного керма є наявність Force Feedback. Цей параметр дає можливість робити кермо легше чи тугіше, створювати опір при поворачивании, прагнучи повернутися в середнє положеніе.Етой функції позбавлені практично всі бюджетні моделі. Замість цього на них мається Vibration Feedback. Це означає, що за певних діях кермо не стане намагатися чинити опір, він буде вібрувати. Такий режим більше підходить для геймпадов, ніж для руля.Еслі на геймпаді така функція дозволяє більш глибоко зануритися в гру, то на кермі вона дратує і заважає. Крім того, за результатами деяких досліджень, через ігри з геймпадом з вібровіддачею можуть з'явитися порушення в роботі кистей рук.

Типи кріплення і зручність керма для комп'ютера

Слід відзначити і типи кріплення керма: на присосках і на гвинтовому затиску. Зазвичай на бюджетних моделях використовують лише липучки, а на більш просунутих - гвинтовий затиск або ж комбіноване рішення, яке включає обидва способи крепленія.Не менш важливо зручність користування комп'ютерним кермом. До цієї характеристики варто підходити індивідуально. Тут може бути тільки одна порада - кермо повинен бути неслизьким. Як правило, такі моделі мають шкіряні вставки або прогумоване покриття.

Вибір комп'ютерного керма: підведення підсумків

Резюмуючи вищесказане, для реалістичною і комфортної гри в авто-симулятори потрібен комп'ютерний кермо, що володіє наступними характеристиками: - з неслизькою поверхнею і зручною формою; - з наявністю педалей, які повинні відрізнятися помірною пружністю; - з достатнім кутом повороту; - з наявністю функції Force Feedback.Прі виборі керма для комп'ютера працює правило, справедливе для більшості побутової техніки - чим модель дорожче, тим вона краща. Зрозуміло, висока ціна не повинна бути вирішальним критерієм. Але все ж, якщо ви не поскупилася, швидше за все, ви не залишитеся розчаровані своїм придбанням.