Як записати пісню з радіо.

Ви коли-небудь стикалися з такою ситуацією, коли улюблену пісню ось вже довго час крутять по радіо, а придбати або скачати її ніяк не виходить. Хочемо вас порадувати тим, що є маса домашніх способів записати трек, що транслюється по радіо. Все необхідне, швидше за все, у вас вже є. Вам можуть знадобиться ряд програм, які ви зможете легко дістати в інтернеті і трохи часу.
Інструкція
1
Позичте у знайомих мікрофон і встановіть на свій комп'ютер програму для запису живого звуку, для запису одного треку вам буде потрібно мінімум знань, і, поки ви чекаєте потрібну вам композицію, ви вже встигнете цілком вивчити встановлений вами софт. Головне не пропустіть початок, а значить, не відволікайтеся на сторонні справи, присвятіть деякий час прослуховуванню музики на радіо і не пропустіть потрібний момент. Після закінчення треку завершите запис і прослухайте вийшов результат.
2
Знайдіть потрібну радіо частоту за допомогою комп'ютерного радіо приймача. Дана програма дозволить вам обійтися без мікрофона, але вам доведеться повозитися з налаштуванням потрібної радіо хвилі, так як це не завжди вдається зробити швидко і якісно, щоб не було зайвих перешкод і шумів. Знову ж просто почекайте, коли заграє вподобаний трек, і поставте його на запис. Вимкніть всі програми, які не стосуються записи. Навантажена операційна система може позначитися на якості запису - можуть з'явитися петлі і нерівності у відтворенні.
3
Якщо у вас немає можливості сидіти і чекати потрібний трек, скористайтеся першим або другим способом, поставте радіо станцію на запис і вирушайте по своїх справах, повернувшись додому, прокрутите вийшла запис, знайдіть серед неї вашу пісню і просто виріжте даний момент. Якщо крім вас вдома хтось буде, краще скористатися другим варіантом, так як на мікрофон можуть бути записані зайві і непотрібні звуки.