Як прибрати відлуння в скайпі.

Якщо ви вирішили скористатися новою програмою з інтернет-комунікацій Skype, у вас може виникнути ряд проблем і пов'язаних з ними питань. Один з найпоширеніших випадків неправильного функціонування даної програми - це невелике відлуння , яке виникає під час трансляції. Боротися з цією проблемою можна кількома шляхами.
Інструкція
1
Спробуйте перевстановити програму. Цілком можливо, що у вас збилися настройки, і замість того, щоб довго і монотонно шукати проблему, спробуйте просто "почати з чистого аркуша". Найкраще скачати останню версію з офіційного сайту, не качайте скайп з сторонніх сайтів.
2
Вирушайте в налаштування програми, якщо переустановка все-таки не дала бажаних результатів. Спробуйте знайти розділ, пов'язаний з вашим мікрофоном, і поекспериментувати, якщо ви не бачите явних причин для створення луни. Можливо справа в звуковій апаратурі, спробуйте переналаштувати вашу аудіосистему або настройки звукової карти на комп'ютері, якщо ви не користуєтеся зовнішніми колонками.
3
Зайдіть в меню "Пуск" - "настройки" - "панель керування" - "настройка аудиоустройств або мікрофона", якщо нічого з вищеназваного не допомогло. Можливо, справа не в тому, як налаштоване пристрій в скайпі, а в тому, як воно працює, переконайтеся, що у вас не стоїть маркер в настройках відлуння або не включений режим "сцена" або "опера" в настройках звуку, цілком можливо, що ці функції працюють і в скайпі.
4
Зверніться в службу підтримки програми, якщо це не допомагає, консультант з технічних питань зможе дати вам додаткову інформацію про можливі осередках проблеми після того як проаналізує ситуацію - вашу операційну систему, модель веб-камери і мікрофону або ноутбука. Просто виконуйте вказівки консультанта, і, швидше за все, все стане працювати.