Як видалити запах бензину. Як усунути запах бензину ваз-2110.

Якщо ви вирішили самостійно лагодити ваш автомобіль, то крім певної вигоди і задоволення від самостійного ремонту, будьте також готові і до деяких негативних наслідків. Наприклад, найпоширеніше з них - це трудновиводімиє запах бензину. Справитися з цією проблемою можна.
Інструкція
1
Купіть дорогий порошок. У великих супермаркетах і навіть будівельних магазинах зараз продають безліч спеціальних засобів для виведення плям масел і видалення запах а бензину. Якщо ви не впевнені що саме вам потрібно, зверніться до продавця або консультанту торгового центру. Вони зможуть дати вам більш докладну інформацію про кожного з присутніх товарів, що допоможе вам зробити правильний вибір.
2
Використовуйте куплений розчин або порошок згідно інструкції. Як правило, його можна використовувати як звичайний пральний порошок, додаючи або повністю замінюючи звичайний склад. Пам'ятайте, що краще покласти мало, ніж багато, так як надлишок засобу може не відіпрати, а пошкодити тканину.
3
Скористайтеся більш дешевими засобами, якщо вищеописаний спосіб вам не підходить. Спробуйте замочити одяг в сильному розчині лимонного соку і простої води. Двох розрізаних і ретельно вижатих лимонів має бути достатньо на одну сорочку. На комбінезон із щільної тканини буде потрібно три або навіть чотири. Заздалегідь підігрійте воду і замочіть в ній одяг. Після того як температура трохи спаде, вичавіть потрібну кількість лимонного соку і перемішайте воду. 5-10 хвилин повинно вистачити, а після цього речі можна просто виполоскати вручну або за допомогою пральної машинки.
4
Скористайтеся маслами з травами, якщо даний спосіб не підійшов. Пахощами буде пахнути теж досить довго, проте відчувати запах орхідеї краще, ніж бензолу. Вилийте флакон масла в тазик і опустіть в нього одяг, залиште її на 30-40 хвилин. Після ретельно промийте і висушіть.
Кожен власник автомобіля обожнює свого залізного коня, звикаючи до його комфорту і екстер'єру. Гармонія відносини людини і машини порушується з появою в салоні специфічного запаху бензину. Іноді повітря псується після заправки автомобіля або виведення плям фарби. Проблема в тому, що він не зникає протягом тривалого часу. Ви можете його позбутися.
Інструкція
1
Подбайте про методи профілактики. Для цього вам достатньо своєчасно пройти діагностику на правильне функціонування всіх систем свого автомобіля. Так ви зможете уникнути більшості проблем. Чим раніше почнете займатися усуненням проблеми, то меншу втрату потерпить ваш автомобіль. Таким чином, періодично піддаючи машину технічному огляду, ви заощадите кошти. Зверніть увагу на ділянку землі під авто, коли залишаєте місце стоянки. Якщо під автомобілем з'явилися характерні плями, знайте, що мається поломка, яка призведе до поширення запаху бензину в салоні.
2
Уважно вивчіть інтер'єр салону, якщо з'явився запах бензину. Досліджуйте поверхню килимків, чохлів і всього іншого. Може бути, бензин випадково потрапив всередину. Досить буде, якщо ви промиєте і прочистите забруднені деталі. Якщо раптом бензин потрапив прямо на чохли, краще їх замініть, адже тепер вони стали легкозаймистих матеріалів. Це порушення техніки безпеки. Одна іскорка, яка впала з палаючої сигарети, може привести до займання.
3
Якщо в салоні джерело запаху ви не виявили, ретельно перевірте, чи не відбулося від'єднання шлангів. Частіше ви можете виявити, що від'єднався шланг, який веде до паливного насоса. Підніміть кожух паливного бака. Під ним ви побачите шланги, які теж могли б від'єднатися і стати джерелом появи запаху бензину.
4
Якщо вам не вдалося виявити самостійно джерело запаху , слід терміново звернутися в сервісну службу. Пам'ятайте, що небезпечно переганяти машину в працюючому режимі. Запах цілком може бути спровокований витоком палива. Так що якщо на пошкоджене місце потрапить іскра, машина загориться.
5
Знайте, що запах бензину в старих моделях від вітчизняного виробника не є причиною якоїсь поломки. Запах присутній в наших салонах через погано складеної вентиляції адсорбера.
6
Вивчіть детально керівництво по експлуатації свого автомобіля, щоб точно знати розташування всіх паливних шлангів.