Як прикрасити комп'ютер.

Якщо ви любите вносити частинку себе у все, що вас оточує або просто вирішили облаштувати робоче місце перед комп'ютером , пам'ятайте, що ваші можливості майже також безмежні, як і при декорі кімнати або цілої квартири . При декоруванні комп'ютера пам'ятайте, що прикраси не повинні заважати робочому процесу і відволікати вас від важливих справ.
Інструкція
1
Прикрасьте комп'ютер зсередини. Якщо ви - володар потужної комп'ютерної машини, чому б не витратити частину його можливостей на надання їй більш досконалого вигляду. Скачайте в інтернеті анімовані шпалери - перетворіть ваш робочий стіл в акваріум з творчими рибками або пустелю Сахару, через яку проходить караван бедуїнів. Величезна кількість всіляких варіантів дозволить вам підібрати фон саме під ваші інтереси та захоплення.
2
Встановіть скрінсейвер - це маленькі чоловічки, фрукти, пінгвіни та інші кумедні істоти, які переміщуються по вашому робочому столу. Вони можуть грати з вашої мишкою, забиратися в папки і ховатися і робити купу інших речей. Вони прекрасно знімають стрес і в якійсь мірі "стежать" за вашим робочим столом.
3
Придбайте професійну аерографію в комп'ютерному магазині або замовте на інтернет-сайті. Надайте унікальність вашого монітора, мишці, клавіатурі і чого завгодно, оновивши їх зовнішній вигляд аерографічними наклейками. Якщо ви знаєте майстра, який робить це в ручну, віднесіть йому свій процесор, і нехай він зробить з нього пекельну машину або троянського коня. Не забудьте похвалитися перед друзями, вони напевно оцінять таке перевтілення.
4
Візьміть звичайні наклейки і флуоресцентні фарби і просто самі прикрасьте свою машину, дайте волю фантазії і намалюйте на комп'ютері те, що особисто вам хочеться - наклейки завжди можна зняти, а фарбу відмити, зате вночі, коли ви вимкніть світло, ви здивуєтеся тому, що змогли зробити зі звичайним комп'ютером .