Як встановити автосигналізацію самостійно.

З питанням безпеки свого автомобіля стикається будь-який власник авто. І, як показує практика, де б не перебував ваш "залізний кінь", будь-то платна стоянка, надійний гараж або просто зручне місце під вікном - не можна бути впевненим, що ваша машина в цілковитій безпеці. На щастя, широкий вибір сучасних сигналізацій допомагає підвищити рівень захищеності вашого автомобіля, але і, на жаль, далеко не завжди простий автолюбитель може без будь-чиєї допомоги її встановити.
Інструкція
1
Виберіть саму сигналізацію. Сигналізації різного типу мають певний набір функцій, починаючи від "диких" звуків при спробі зламати ваш автомобіль і закінчуючи датчиком що показує розташування вашого авто. Не складно здогадатися, що залежить функціонал приладу від його вартості, і, чим більше ціна, тим більш надійної вона є. Не скупіться, невелике додаткове вкладення може врятувати ваш автомобіль.
2
Після вибору і покупки сигналізації приступайте до процесу установки. Першим ділом розберіть панель автомобіля. Це ідеальне місце, щоб заховати сигналізацію і датчик удару, так як воно важкодоступно, і навряд чи вийде викрасти ваш автомобіль, якщо під час крадіжки машини злодій вирішив розібрати приладову панель, щоб видалити сигналізацію.
3
Зробіть відвід від проводу замка запалювання. Ви можете розпізнати його по загорівся "плюса", як тільки ви заведете автомобіль. Також буде потрібно зробити відвід від проводу, який пищить, коли двері знаходяться у відкритому стані. Якщо ваша сигналізація оснащена сиреною, простягніть пару проводів в підкапотний простір і такий же провід до капоту. Як правило, харчування сигналізації проходить від силового запобіжника, тому зробіть відвід і на нього.
4
Все дроти, які були зібрані під час установки, простягніть до антенного блоку. І останній ваш крок - підключіть дроти до центрального замку машини. З деякими видами захисних систем це досить проблематично, можливо доведеться підключатися через двері, вставляючи в неї активатор.
5
Схема здається складною лише до тих пір, поки ви особисто не почнете орудувати проводами. А якщо ви купите сучаснішу систему, то, швидше за все, процес установки займе всього кілька хвилин. Так що не бійтеся виконувати дану операцію самі, і пам'ятайте, що головне - почати.