Як прискорити копіювання файлів.

Якщо вам доводиться багато працювати з файлами, а саме з їх перенесенням, копіюванням і видаленням, досить значну частину вашого часу пожирає саме процес копіювання і переміщення, якщо ваша система і комп'ютер в цілому не адаптований під більш швидку передачу файлів. Є кілька способів, як з мінімальними витратами часу і сил прискорити процес "перекачування" файлів.
Інструкція
1
Звільніть місце на вашому комп'ютері. Як правило, копіювання займає зовсім небагато часу, але якщо ваш комп'ютер забитий "під зав'язку", цілком можливо, що всі його функції загальмовані. Видаліть непотрібні старі файли і програми, очистіть папки тимчасових файлів. Це дозволить вашому комп'ютеру більш вільно "зітхнути" і дозволить більш оперативно виконувати завдання.
2
Встановіть спеціалізовані програми-менеджери файлів, наприклад, досить популярний серед звичайних користувачів і програмістів total commander. Подібні програми дозволяють комп'ютеру і особисто вам економити час на розфасовці і класифікації файлів. Це значно прискорить процес вашої роботи з комп'ютерними даними та їх перетворення.
3
Встановіть більш досконалу операційну систему, ніж у вас мається на даний момент. Вважається, що найоптимальніша "операційка" для роботи з файлами це Linux, однак будьте готові до деяких ускладнень в освоєнні нової системи. Також подумайте про установки Mac OS, дана система є оптимальною у всіх відносинах і вважається на даний момент найбільш функціональною. Зрозуміло, і робота з файлами на ній є найпродуктивнішою і швидкою.
4
Встановіть програму-настроювач. Дане програмне забезпечення за допомогою особливих функцій дозволяє вивільнити потужність комп'ютера для інших дій, наприклад, для копіювання файлів.