Як зробити шумоізоляцію салону.

В будь-якому автомобілі є величезна кількість джерел шуму різного характеру. В машинах бізнес - класу шумоізоляції приділяють велику увагу. В автомобілях, які в основному орієнтовані на середній клас, захисту від шуму не завжди вистачає. Шумоізоляція увазі під собою приглушення шумів трансмісії і двигуна, а також зменшення коливання металевих частин автомобіля при русі, що досягається шляхом наклеювання різних матеріалів на деталі кузова.
Інструкція
1
Для початку зробіть шумоізоляцію дверей. Для цього зніміть обшивку дверей автомобіля. Вона зазвичай кріпиться за допомогою шурупів, які знаходяться в ручці. Відстебніть "клопи" і від'єднайте обшивку, піднявши її знизу вгору. Вимкніть дроти, які підходять до склопідйомників.
2
Відірвіть поліетиленову плівку, яка була прикріплена до дверей на заводі. Знежирте поверхню. Наріжте і проклейте шумоізоляційним матеріалом зовнішню частину дверей (з внутрішнього боку). Слідкуйте за тим, щоб матеріал щільно прилягав до поверхні, інакше він не буде чинити належного ефекту, а при нагріванні і зовсім відвалиться.
3
Закрийте заводські монтажні отвори, щоб створити замкнутий обсяг для кращого звучання динаміків. Всю цю процедуру виконайте з усіма дверима. Якщо хочете, то заодно прокладете акустичні дроти для установки динаміків в двері. Проклейте тонкими смужками місця прилягання обшивки до дверей.
4
Далі виконайте шумоізоляцію салону. Для цього розберіть його дощенту. Нанесіть шар ізоляції, який буде поглинати вібрацію на поверхню кузова: стать, арки, крила. Потім проклейте все другим шаром, який служить для поглинання шумів. При складанні салону вворачивают болти, які кріплять обшивку на свої місця, щоб уникнути плутанини.