Як збільшити продуктивність робочого столу. Як підвищити продуктивність робочого столу і обмін даними з диском.

В операційній системі Windows Seven з'явилася цікава функція «Оцінка продуктивності робочого столу», якщо активована Windows Aero. Унікальність цього параметра полягає в тому, що система виводить на екран результат цієї перевірки, в результаті у вас є цифра, яка показує на продуктивність вашої системи в цілому. Це значення можна змінити. Ні, його не навмисне змінюють якими-небудь програмами, приріст коефіцієнта здійснюється за рахунок оптимізації налаштувань самої системи.
Вам знадобиться
  • Операційна система Windows Seven.
Інструкція
1
Спочатку оцінки, які вам видасть система, зберігаються на жорсткому диску, тому дізнатися їх значення або змінити вручну дуже просто. Досить перейти за наступним шляхом С: WindowsPerformanceWinSATDataStore. Але реальна зміна коефіцієнта можна домогтися тільки прискоренням роботи всього комп'ютера. Оскільки система Windows Seven є відносно новою, вона використовує ресурси комп'ютера в більшому ступені, ніж системи, які випускалися кілька років тому. В цьому випадку можна спробувати не тільки розгін відеокарти, процесора або оперативної пам'яті, але і постаратися купити нові комплектуючі для вашого комп'ютера.
2
Купівля нових комплектуючих є необов'язковим параметром в збільшенні продуктивності системи. Іноді достатньо оновити драйвера відеоадаптера. Їх можна завантажити з офіційного сайту виробника або за допомогою спеціальних програм. З нині існуючих програм можна відзначити Driver Genius. Утиліта надає можливість не тільки архівувати драйвера, які встановлені в системі, але і скачувати їх останні версії. Ця програма буде зручна тим, хто не знає модель своєї карти.
3
Якщо ви хочете дізнатися модель своєї карти, натисніть клавіші Win + Pause, у вікні, перейдіть до вкладки «Обладнання» і натисніть кнопку «Диспетчер пристроїв». В розділі «Відеоадаптери» ви можете прочитати назву вашої відеокарти. Знаючи назву адаптера, ви можете скачати з інтернету свіжі драйвера.
4
Фахівці цієї сфери говорять про те, що, швидше за все - це маркетинговий хід. Система навмисне видає низькі показники, що є поштовхом для користувача при покупці нового «заліза».