Як робити гідроізоляцію.

Гідроізоляція захищає будівельні конструкції від вологи і як наслідок цього - руйнування. Гідроізоляцію роблять на фундамент, підвальне приміщення, дерев'яні несучі конструкції даху, у вологих приміщеннях, наприклад у ванній кімнаті. В даний час в будівельних супермаркетах представлений широкий асортимент гідроізоляційних сумішей, які легко наносяться кистю або валиком і не вимагають кріплення, як раніше при ізоляції рулонними матеріалами.
Вам знадобиться
  • -грунтовка захищає від вологи
  • -цемент і шпатель
  • -мастіка по бетону
  • -кісточка, валик, краскопульт
  • -антісептік
Інструкція
1
Після зведення фундаменту потрібно зняти опалубку, прибрати по всьому периметру землю від бетону. Очистити бетон механічним способом від забруднення.
2
Провести затірку і вирівнювання верхнього шару за допомогою цементного розчину, розрівнюючи шпателем.
3
Після цього по всьому периметру фундаменту, з усіх боків нанести за допомогою фарбопульта шар грунтовки, що перешкоджає проникненню вологи. Після повного висихання першого шару нанести ще один шар. Ґрунтовку можна купити будь-яку, від будь-якого виробника, головне прочитати на етикетці, що вона наноситься по бетону і перешкоджає проникненню вологи.
4
На ґрунтовку наноситься шар мастики по бетону. Після висихання першого шару наноситься другий шар. Мастику слід наносити пензликом або валиком, так як краскопульт забиватиметься в'язким складом і вийде з ладу.
5
Потім робиться відсипання фундаменту, щоб талі і дощові води не підходили до нього. Відсипання потрібно зробити з якісної глини, на неї насипати шар гравію, ретельно утрамбувати і все засипати землею.
6
Дерев'яні конструкції перед нанесенням гідроізоляційного шару потрібно обробити антисептиком, після повного висихання - двома шарами грунтовки захищає від вологи. На ґрунтовку наноситься два шари гідроізоляційної мастики.
7
Точно таким же методом обробляються приміщення з підвищеною вологістю і підвальне приміщення.
8
Сучасні засоби прекрасно захищають від вологи і руйнування.