Як скоротити сон.

Вчені підрахували, що приблизно третину свого життя людина витрачає на сон . Відомо також, що великий винахідник Леонардо да Вінчі присвячував млості всього 15 хвилин в день. Скоротити кількість годин, проведених в ліжку можна, якісно збільшивши рівень свого енергетичного потенціалу.
Інструкція
1
Зміна в харчуванні здатне кардинально вплинути на потребу організму у відпочинку. Зміни повинні бути зроблені в сторону збільшення якості та зменшення кількості їжі. Чим свіже та натуральніше продукти на вашому столі, тим менше енергії організму потрібно витрачати на їх переробку. Справа в тому, що натуральні, сирі продукти, не піддані тепловій і хімічній обробці, містять в собі спеціальні ферменти, що дозволяють їжі перетравлювати саму себе. Отже, у організму залишається більше енергії на більш корисні заняття.
2
Рух - життя. Це золоте правило ми всі знаємо з самого дитинства, але, чомусь, не завжди йому слідуємо. Між тим, збільшення руху безпосередньо пов'язане з кількістю « сон вих» годин. Як немає парадоксально, але, чим більше ми рухаємося, тим менше часу організму потрібно проводити у сні, щоб наситити мозок та інші клітини тіла киснем. Більш того, тренування, прогулянки і будь-які інші фізичні навантаження здатні зробити сон глибшим, що і дозволяє витрачати на нього значно менше часу.
3
Тримати тіло в тонусі допоможуть не тільки тренування. Відвідування парної, масажиста і, особливо, обливання холодною водою вранці - найкращі ліки для додання бадьорості.
4
Присвячуючи хоча б 15-20 хвилин на день усвідомленої диханню, ви, тим самим робите профілактику кисневого голодування, яка часто стає причиною проведення довгих годин в ліжку.
5
Кажуть, що про просунуті йоги, медитирующие підлягає протягом дня, зовсім позбавляються потреби у сні. Тому, якщо сидінню в тиші і спокої ви будете присвячувати хоча б невелику частину свого часу, це з лишком окупиться тверезістю мислення і зайвими годинами неспання.
6
Назовсім відмовтеся від стимуляторів, які обіцяють вам активність енерджайзера. Енергетичні напої, кава і навіть, здавалося б, нешкідливий чай - дають помилкове відчуття бадьорості, за яке вам так чи інакше доведеться заплатити своїм здоров'ям. Найбільш ефективними напоями, здатними зарядити вас енергією без наслідків, є свіжовичавлені соки. Стакан води з додаванням лимона вранці - відмінний початок бадьорого, повного енергією дня.
Зверніть увагу
Будь-які зміни спочатку можуть дати зовсім інший результат, ніж ви від них очікуєте. Не зупиняйтеся - після того, як ваше тіло пройде період позбавлення від накопичених токсинів, сили вашого організму значно збільшаться.
Корисна порада
Перед тим, як переходити до будь практикам, пов'язаним зі зменшенням часу на сон переконайтеся, що вам дійсно є чим себе зайняти в що з'явилися вільні години.