Як тренувати інтуїцію.

Інтуїція, подібно м'язам нашого тіла, піддається тренуванню і розвитку за допомогою спеціальних вправ. Навчити цієї вродженої здатності неможливо, але посилити голос свого «шостого почуття» - завдання здійсненне.
Інструкція
1
Для роботи по будь-якій методиці, пов'язаної з тренуванням інтуїції, потрібно слідувати наступним алгоритмом: сконцентруйте увагу на цілі або зосередьтеся на конкретному вопросеначніте прислухатися до перших відчуттях, які виникають всередині васрасшіфруйте виниклі відчуття і дотримуйтесь посилів
2
Класичне вправу на розвиток інтуїції - робота з картами або будь-якими іншими об'єктами, розпізнати які можна тільки за допомогою внутрішнього чуття. Приділяйте таким вправам мінімум 20 хвилин в день, поступово збільшуючи час і складність завдань.
3
Частіше прислухайтеся до себе. Навчіться відрізняти думки, що рояться в голові, від внутрішнього голосу. Перемкніть свою увагу з розуму на почуття. Навіть якщо рішення здається вам нелогічним, але ви відчуваєте його правильність - піддайтеся йому і спостерігайте, куди веде вас ваша інтуїція. У разі, якщо результат вас не задовольнив - не турбуйтеся. З часом внутрішній голос даватиме вам все більш чіткі інструкції.
4
Інтуїція безпосередньо пов'язана з нашим творчим потенціалом і натхненням. Тому неможливо розкрити перше, не приділяючи уваги другого. Займіться творчістю, знайшовши собі заняття до душі. Це може бути все що завгодно від співу в душі, до створення музичного художнього твору, головне - слідувати своєму внутрішньому пориву і станом одухотвореності.
5
Коли це можливо, дозволяйте собі невеликі відхилення від заздалегідь продуманих планів або використання карт в незнайомій місцевості - дозвольте внутрішнього компасу вести вас.
6
Для того, щоб навчитися виокремлювати голос інтуїції серед тисячі голосів, що звучать в голові, потрібно розвивати уміння концентруватися. Підійде будь-яка доступна вам техніка - медитація, фізичні вправи, східні єдиноборства або розгадування головоломок. Для досягнення стійкого результату заняття повинні мати регулярний характер.
7
Страх помилитися може серйозно заблокувати канал, по якому ви зв'язуєтеся зі своєю інтуїцією. Тому не ставте перед собою занадто складних завдань і не використовуйте цей метод для прийняття рішень, пов'язаних з фінансами і майном. Принаймні на перших порах, поки техніка вами ще не освоєна.