Як позбутися від шрамів після вітрянки. Як відновити шрами від вітрянки.

Таке невинне, на перший погляд, захворювання, як вітрянка, здатне здорово ускладнити людині життя. Справа в тому, що нерідко вітрянка залишає після себе рубці на шкірі - невеликі, білястого кольору, абсолютно безболісні, але від цього не менш неприємні.
Інструкція
1
Як правило, вітрянкою людина хворіє в дошкільному чи молодшому шкільному віці. В цей час ще не занадто замислюєшся про майбутнє. Свербить - треба чухати. Хіба мало, що там кажуть батьки і доктора про якісь шрамах і рубцях. Це вже потім, через багато років, розглядаючи себе в дзеркалі і пригадуючи походження кожної подряпинки, раптом виявляєш і ці, ветряночного, сліди. Від них треба терміново позбутися. Вони дратують і заважають спокійно жити.
2
Що потрібно робити: Практично в будь-якому центрі пластичної хірургії ви можете позбутися від дратівливих вас рубців за допомогою введеного під шкіру колагену, що сприяє розгладженню і відновленню пегментаціі шкіри. Крім того, ті ж центри запропонують вам лікування фотовоздействіем. Задоволення не з дешевих. Крім того, можуть бути побічні реакції. Наприклад, сухість шкіри на зазнали впливу ділянках, підвищення температури тіла, висип, іноді переростає в травматичну екзему.
3
Лікування аскорбінової кислотою. Краще застосовувати її зовнішньо, тобто втирати крем, що містить вітамін C в постраждалі ділянки шкіри. Ефект зростає, якщо приймати аскорбінку ще й внутрь.Способ вважається цілком дієвим. Але, треба врахувати, що вітаміну C потрібно приймати дуже багато, дози, в декілька раз перевищують добовий максимум. Людський організм дуже швидко переробляє цей вітамін. Ось і доводиться для настання лікувального ефекту збільшувати дозу. І тут особливо обережними потрібно бути тим, хто страждає захворюваннями шлунково-кишкового тракту, оскільки аскорбінова кислота у великих кількостях здатна навіть викликати до життя вже зарубцювалися виразку.
Корисна порада
Вибір кошти - це особиста справа кожної людини. Однак, знати і пам'ятати про можливі наслідки потрібно обов'язково, хоча б для того, щоб зробити для себе вибір: ризикнути заради краси або відмовитися від ризику, злякавшись за власне здоров'я.
Наша шкіра та інші тканини організму, як правило, відновлюються швидко. Але якщо глибока рана з інфекцією довгий час залишається відкритою, з'являється помітний рубець. Досить часто рубці залишаються після вітрянки.
Вам знадобиться
  • контурна пластика, ліпофіллінг, мезотерапія, пілінг, фізіотерапія, силіконові пластини, лазер, масло какао
Інструкція
1
Позбутися рубців після вітрянки допоможе контурна пластика колагеном. Даний метод ефективний при атрофічних рубцях, які необхідно підняти.
2
Зверніть увагу на таку процедуру як ліпофіллінг. В область рубця вводиться власний жир, в результаті чого рубець стає менш помітним. Однак ефект недовговічний, оскільки філлер після закінчення деякого часу розсмоктується.
3
Для того щоб продовжити дію препарату призначають мезотерапию. Процедура передбачає використання препаратів, які містять клітинні екстракти рослинного і тваринного походження, з метою вироблення колагену. Результат - пружна щільна шкіра і майже непомітний рубець.
4
Якщо рубець після вітрянки з'явився недавно, його розгладжують за допомогою пілінгу трихлороцтової кислоти. Досить ефективним методом усунення молодих рубців є фізіотерапія. Це електро- і ультрафонофорез. За допомогою електричного струму в рубець вводяться спеціальні препарати, за рахунок яких він розсмоктується.
5
Усунути рубці після вітрянки допоможуть силіконові пластини. За рахунок здавлювання рубець стає більш плоским. Крім того, пластини запобігають його розростання.
6
Назавжди забути про рубцях допоможе шліфовка лазером. Найефективніша і безболісна процедура на даний момент. Кількість процедур, а також їх інтенсивність, призначає лікар після огляду дефекту шкіри. Зазвичай на це впливає глибина і давність рубців , тип шкіри.
7
Якщо на обличчі є лише ямки, буде достатньо однієї процедури в косметичному салоні. Краса і здоров'я повернутися до вашої шкіри, і ніхто не подумає про те, що у вас були сліди від вітрянки.
8
Також уражені ділянки шкіри можна змащувати маслом какао. Нанесіть його на кінчики пальців і починайте м'яко масажувати шкіру. Завдяки такому масажу відбувається збільшення припливу крові, а значить ефект від масла настає швидше. До шкірі повертається пружність і здоровий зовнішній вигляд.