Як вибрати миша для ноутбука.

В портативному комп'ютері завжди знайдеться тачпад або трекпойнт і можна з упевненістю сказати, що ці пристрої справляються зі своїми функціями чудово. Але не дивлячись на це, майже у кожного власника ноутбука в душі часом з'являється туга по старому знайомому маніпулятору. Але як знайти найоптимальніший варіант серед такого широкого асортименту комп'ютерних мишей?
Інструкція
1
Одним з головних питань, які виникають при виборі миші для ноутбука , є відсутність або наявність у неї так званого «хвоста». Останнім часом на ринку стали користуватися величезним попитом бездротові миші, і напевно в найближчому майбутньому цей тип стане стандартом. Однак у багатьох випадках провідні миші є безсумнівно кращим вибором, ніж їх побратими.
2
Якщо ви вирішили придбати дротову миша, то для початку варто визначитися з її інтерфейсом. Давній як світ СОМ-інтерфейс вже зжив себе абсолютно, так що забудьте про його існування. Вибирати залишається або USB, або ж PS/2. Другий варіант якщо і підійде для деяких стаціонарних комп'ютерів, але для сучасного ноутбука виявиться абсолютно неприйнятним - такого багатофункціонального гнізда на ньому просто не знайти, а використовувати додаткові перехідники у випадку з ноутбуком дуже незручно. Так що USB, і тільки USB.
3
Що ж стосується бездротових мишей, дарующих певну свободу, на сьогоднішній день існує два варіанти їх підключення: це всім відомий Bluetooth і RF (радіосигнал). Розрізняються вони як по потужності, так і по дальності сигналу. Сигнал Bluetooth передається на більшу відстань, але і не на кожному ноутбуці є Bluetoth-модуль. Але варто зауважити один великий мінус в даній категорії мишок. Оскільки вони працюють на батарейках, у користувача нерідко будуть виникати проблеми з її використанням - батарейки мають властивість розряджатися в самий невідповідний момент.
4
Є ще важливий момент, який слід врахувати при виборі бездротової миші. Якщо це не Bluetooth-пристрій, приготуйтеся до того, що один з USB-портів буде постійно зайнятий передавачем сигналу. Це може стати серйозною незручністю, оскільки багато моделей сучасних ноутбуків оснащені всього двома-трьома USB-портами.
5
Крім того, передавач сигналу звичайно являє собою пристрій, що нагадує зовні флешку, і має схожі розміри. Якщо ви звикли працювати миша ю правою рукою, а USB-порти розміщуються праворуч на корпусі ноутбука , передавач сигналу може створити певні незручності в роботі. Вибирайте таку модель миші, передавач якої невеликих розмірів.