Як уникнути опіків.

Опіки трапляються з нами постійно і повсюдно. Щодня в побуті ми змушені стикатися з тепловим і хімічним впливом. Особливо з необережності страждають наші діти. Між тим, при дотриманні деяких правил, уникнути різних опіків цілком можливо. Ці правила батьки повинні знати назубок.
Інструкція
1
Опіки поділяються на термічні, хімічні і променеві. Термічні і хімічні опіки дуже часто ми отримуємо у себе вдома.
2
киплячу рідину, палаюча газова плита, пральна машина, чайник - все це викликає цікавість у наших дітей. Ні в якому разі не підпускайте дитину до працюючої плиті. Відсуньте від краю столу всі побутові прилади. Готувати їжу, консервувати заготовки, кип'ятити воду краще в той час, коли маленька дитина спить або знаходиться під наглядом.
3
Організуйте простір своєї квартири так, щоб ваші домочадці були огороджені від найбільш травмонебезпечних зон в будинку, до яких відносяться кухня і ванна.
4
Візьміть за правило прибирати вище і подалі всі миючі та чистячі засоби, здатні викликати хімічний опік. Вони завжди повинні бути щільно закупорені та перебувати в таких місцях, куди дитина не зможе дотягнутися, навіть підставивши табуретку або стілець.
5
Не менш небезпечними є і сонячні опіки. Якщо ви знаходитесь на відпочинку на березі моря, обмежте своє перебування на відкритому повітрі в період з 10 до 15 годин. Купатися чи засмагати краще рано вранці і ближче до вечора.
6
Обов'язково беріть з собою сонячні окуляри та головний убір, щоб не отримати сонячний удар.
7
Необхідно обов'язково користуватися кремом від засмаги. Наносити крем на тіло потрібно за 15-30 хвилин до того, як ви вийдете на сонце.
8
При нанесенні крему особливу увагу слід приділити найбільш обгорає ділянкам шкіри - носі, вухам і плечам.
9
Не дозволяйте дітям перебувати на сонці у найспекотніші години.