Як зробити відкоси своїми руками. Як зробити відкоси на балконі.

Під час косметичного ремонту в квартирі, будинку, котеджі часто вставляють нові вікна чи двері. Після того, як вікно або двері поставлені, постає питання про укосах. Не завжди хочеться викликати майстрів і платити їм гроші, це і необов'язково, можна зробити відкоси самому, своїми руками. Є два основні варіанти обробки укосів: вирівнювання за допомогою різних штукатурних сумішей і вирівнювання за допомогою оздоблювальних матеріалів. Для того щоб зробити відкоси своїми руками на штукатурки, необхідно, як мінімум, вміти поводитися зі шпателем.
Вам знадобиться
  • Два шпателя (вузький і широкий), відро під розчин, штукатурна смій, праймер.
Інструкція
1
Суха штукатурна суміш розведіть водою і перемішайте з допомогою будівельного міксера. Далі вузьким шпателем покладіть розчин на широкий шпатель і під кутом приблизно 45 градусів нанесіть на укіс.
2
Поверхность попередньо необхідно промазати праймером. Шар нанесення залежить від нерівності укосу. Наносячи розчин треба намагатися, щоб він ліг якомога рівніше.
3
Після того як розчин завдано і висох, по ньому пройдіть наждачним папером. Далі нанесіть фінішний шар. Для цього можна використовувати той же розчин, тільки розвести його трохи «пожиже». Фінішним шаром закрийте всі маленькі ямки і нерівності. Після висихання укіс також необхідно обробити наждачним папером.
4
Для вирівнювання укосу оздоблювальними матеріалами слід звернути увагу на жорсткість матеріалу. Зазвичай використовують пластик, ламінований гіпс, МДФ і так далі. Принцип роботи з усіма матеріалами однаковий.
5
До віконної рами або коробці дверей прикріпіть шурупами направляючу і вставте в неї пластик. Простір між стіною і пластиком можна «задути» монтажною піною, яка надійно прикріпить пластик або інший матеріал до стіни. По краю приклейте пластиковий куточок. Таким чином, укіс буде чистим і акуратним.