Як пов'язати сарафан для дівчинки спицями. В'язаний сарафан спицями для дівчинки.

В'язаний сарафан - це відмінна одяг для гардероба вашої малятка. Носити його можна з будь-якого приводу - на прогулянку, в гості, на свято. Існує багато моделей сарафанів - короткі і довгі, з лямками різної ширини. Сарафан, пов'язаний з бавовни, підійде для жаркого дня. А для теплого сарафана можна підібрати вовняну пряжу. Сарафанчик можна носити як самостійну річ, так і поверх футболки, водолазки або блузки.
Вам знадобиться
  • Бавовняна пряжа: 200 гр. - Білого кольору, по 30 гр. пряжі червоного та фіолетового кольорів, ґудзики, спиці.
Інструкція
1
Для в'язання сарафана використовується платочная в'язка, узор «Квіти», лицьова гладь, фантазійний візерунок, гумка.
2
Зад сарафана: На спиці наберіть 98 петель ниткою білого кольору. Зв'яжіть 12 рядів фантазійним візерунком. Далі зв'яжіть 6 рядів лицьової гладдю таким чином: 2 ряди - фіолетовою ниткою, 2 ряди - білою ниткою, 2 ряди - червоною. У першому ряду лицьовій гладі зробіть рівномірні убавленія 8-ми петель. На спицях залишилося 90 петель.Продолжіте в'язати ниткою основного кольору. З кожного боку робіть зменшення в кожному 4 ряду по 1 петлі. І так 14 разів. На спицях залишилося 62 петлі.На висоті 35-37 см зробіть застібку: закрийте середні 4 петлі і продовжите в'язати 2 сторони роздільно. На цьому ж рівні закрийте для пройм в кожному другому ряду 2 рази по 3 петлі і 2 рази по 2 петлі.На висоті 50 см закрийте по 8 петель з кожної сторони для плеча. Далі зніміть для горловини по 11 петель з обох сторін на додаткову спицю.
3
Перед сарафана: Наберіть на спиці 98 петель. Зв'яжіть 18 перших рядів так само, як і перші 18 рядів задньої деталі (12 рядів фантазійного візерунка і 6 рядів лицьової гладдю). У 13 ряду зробіть зменшення 8 петель, як і на задній частині сарафана.Продолжіте в'язання ниткою білого кольору, роблячи убавленія, аналогічно задньої частини сарафана.Через 10 рядів від червоної смуги зв'яжіть кілька кольорів. Квіти повинні розташовуватися в центрі передньої частини сарафана.Продолжіте в'язання ниткою білого цвета.На висоті 35-37 см зробіть пройми. Для цього закрийте спочатку по 4 петлі, потім 3 петлі, 2 і 1.На висоті 45 см зробіть горловину: закрийте в центрі деталі 8 петель. Потім з обох сторін 4 петлі, і 2 рази по 2 петлі.На висоті 50 см закрийте по 8 петель для плеча.
4
Збірка вироби: Виконайте шви на плечах сарафана. По краю горловини наберіть 62 петлі (40 + 22 з допоміжної спиці). Зв'яжіть 2 ряди хусткової в'язкою. Закрийте петлі.Края пройм обв'яжіть чотирма рядами «гумкою». Зробіть отвори для гудзиків на планці, обмітайте їх. Пришийте гудзики.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=r0hb8dyu25g
Зверніть увагу
Кожен день ми пропонуємо вашій увазі нові цікаві матеріали з в'язання гачком і спицями, шиттю і вишивці, а також багатьом іншим видам рукоділля. Розташовуйтеся зручніше, приємного перегляду! Читайте ще по темі: Сарафани для дівчаток, пов'язані на спицях В'язаний сарафан для дівчинки.
Корисна порада
В'язаний сарафан для дівчинки. Підійде на вік 9-12 місяців. Для в'язання сарафана нам потрібно: 220г рожевою бавовняної пряжі, 1 метр атласної стрічки в тон, 3 гудзики, гачок №2. Щільність в'язання: 19 петель = 10 сантиметрів. В'язання спицями безкоштовні схеми моделі. Схеми макраме для початківців.
Сарафани завжди в моді. Це практична і зручна в шкарпетці одяг. Побалуйте вашу маленьку модницю красивим сарафаном.
Вам знадобиться
  • пряжа (60% бавовна, 40% поліамід) 50г/142м, спиці №3,5-4,5
Інструкція
1
КокеткаКокетка в'яжеться знизу вгору, потім в'яжеться спідниця зверху вниз. Набрати на спиці №3,5 57 петель. В'язати хусткової в'язкої 6 см. Наборний край кокетки роблять вільним, для більш зручного набору петель для спідниці. Для пройми закривають з обох сторін у кожному парному ряду 1 раз по 3 петлі, 1 раз по 2 петлі і 3 рази по 1 петлі.
2
Для горловини переду закривають середні 11 петель. Потім, від центру в обидві сторони до плечей закривають в кожному парному ряду 1 раз по 3 петлі, 1 раз по 2 петлі і 3 рази по 1 петлі. Далі в'яжуть 6 см для плічок і закривають петлі.
3
Для горловини спинки закривають середні 15 петель на висоті 11см від початку роботи. Далі, від центру в обидві сторони до плечей в кожному парному ряду 1 раз по 3 петлі, 1 раз по 2 петлі і 1раз по 1 петлі. В'яжуть 6 см і закривають петлі.
4
Для юбкіНабрать з набірного ряду кокетки 57 петель, пров'язати ряд виворітними. Потім продовжити основним узором. Розширення спідниці йде за рахунок додавання петель в основному узоре.Основной узорРаппорт 11 петель, повторюється 5 раз + 2 кромочні петлі.3ліц., Накид, 1 осіб., Накид, 3 ліц.В виворітних рядах всі петлі в'яжуть ізнаночнимі.Раппорт повторювати 4 ряди .2 ряди хусткової вязкінакід, 3 осіб., накид, 1 осіб., накид, 3 осіб, накід.4 осіб., накид, 1 осіб., накид, 4 ліцРаппорт повторювати 3 ряда.2 ряди хусткової вязкіДалее, з кожним новим ярусом основного малюнка додаємо кількість лицьових петель по краях на одну з кожного боку рапорту. Таким чином можна регулювати довжину юбкі.Заканчіваем провязивая 2 ряди хусткової в'язки. Закриваємо петлі.
Зверніть увагу
Якщо в'язати сарафан з легких бавовняних ниток, вийде річна речі. Якщо з щільних вовняних, то незамінна теплий зимовий одяг.
Корисна порада
Виріз горловини і пройми краще обв'язати гачком, щоб в процесі носіння вони не розтягувалися.