Як налаштувати голосову пошту.

Голосова пошта - це зручна і необхідна в спілкуванні послуга, яка виручить вас, коли ви не зможете взяти трубку або ваш телефон буде вимкнений. Завдяки "Голосовий пошті" ви завжди будете в курсі подій, тому як ваші рідні та друзі зможуть залишити вам своє послання, прослухати яке можна буде в будь-який час.
Інструкція
1
"Білайн" надає своїм клієнтам сервіс під назвою "Автовідповідач". З його допомогою інші абоненти можуть залишати вам голосові повідомлення, якщо ви не можете підійти до телефону або взагалі знаходитесь поза зоною дії мережі. Активувати і налаштувати "Автовідповідач" можна за допомогою USSD-запиту за номером * 110 * 014 #. Прослухати отримані повідомлення можна в будь-який час, просто наберіть на своєму мобільному короткий номер 0600 і натисніть клавішу виклику.
2
Підключити "Автовідповідач" можуть користувачі практично всіх тарифних планів компанії "Мегафон" (крім тарифів "Телеметрія", "Лайт" та деяких інших; чинний список таких тарифних планів можна знайти на сайті оператора). Підключення проводиться одним дзвінком на номер 0500 або зверненням в центр технічної підтримки абонентів. Крім того, активувати "Автовідповідач" можливо і на сайті "Мегафона" за допомогою "Сервіс-Гіда". Підключення обійдеться вам в 10 рублів; за користування "Автовідповідачем" оператор буде щодня списувати з вашого рахунку 1 рубль.
3
Компанія "МТС", крім голосового, надає також і смс-автовідповідач. Замість голосового повідомлення ви будете отримувати повідомлення у вигляді смс-повідомлення. Для того, щоб активувати дану послугу, необхідно відправити повідомлення на короткий номер 3021.