Як монтувати сайдинг. сайдинг монтаж відео околооконной планки Як робити.

Сайдинг - найпопулярніший матеріал оздоблення фасадів. Є кілька видів сайдинга: вініловий, алюмінієвий і сталевий. Більш поширений перший вид сайдинга - вініловий. Найчастіше саме його і монтують на будівлях і спорудах.
Інструкція
1
Вініловий сайдинг можна монтувати на будь-який фасад, як на дерев'яний, так і на металевий каркас.Перед початком монтажу необхідно підготувати поверхні будівлі, усунути всі видимі дефекти. Одна з умов монтажу - фасад обов'язково повинен бути вентильованим.
2
Встановіть обрешітку - металеву або дерев'яну. Відстань між брусками обрешітки повинно бути 30-40 см. Віконні отвори і зовнішні кути будівлі для зручності монтажу аксесуарів рекомендується обнести дошкою шириною 10-12 см. До цегельному фасаду обрешітку слід кріпити саморізами, а до дерев'яного - дюбель-цвяхами. Монтуючи обрешітку, вирівняйте фасад, щоб сайдинг лягав рівно.
3
Відплив встановлюють з кута будинку. Спочатку виготовте кутовий елемент, який буде кріпитися на кутах будинку. Наступні відливи встановіть з нахлестом робочої поверхні в 25 мм. Стартовий профіль вмонтовуйте вище цвяховий планки відливу на 30-40 мм.
4
Внутрішні і зовнішні кути необхідно встановити на стиках стін таким чином, щоб верхня їх частина була нижче софіту або карниза на 3-4 мм, а нижня частина - нижче стартового профілю на 4-6 мм.
5
По всьому периметру вікна перед установкою лиштви вмонтовуйте відрізки основоположного профілю. В J-складової у верхнього лиштви зробіть з двох сторін надрізи довжиною 20 мм і відігніть їх вниз. Вода з верхнього лиштви саме по ним буде йти в бічні сторони.
6
Технологія монтажу околооконного профілю та ж, що і у лиштви. Відмінність полягає лише в подрезке околооконного профілю та установці по периметру вікна заключній планки.
7
Монтаж лиштви з укосом відбувається так само, тільки спочатку вмонтовуйте заключний профіль, а після - лиштва і укіс. Н-профіль вмонтовуйте за технологією внутрішнього і зовнішнього кута. Для його установки підготуйте місця кріплення.
8
Молдинг і фінішний профіль встановлюються на стіні прямо під софіти або карнизом даху. Монтаж сайдингу почніть від стартового профілю. Першу панель важливо встановити рівно, інакше всі наступні панелі будуть встановлені з викривленням. Упевніться, що замок панелі клацнули по всій довжині.
9
Сайдинг не тягніть занадто сильно, інакше ви можете погнути зачеплення. Переконайтеся в тому, що панель може рухатися по всій довжині, після чого закріпіть її. Кріпите панелі тільки по центру отворів. Таким же чином вмонтовуйте всі наступні панелі. Пам'ятайте, що потрібно залишати теплової зазор. Закінчується монтаж панелей в молдинги або фінішному профілі. Для цього потрібно зробити «зачепи» у верхній частині панелі.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=K7OmsD09W7k
Зверніть увагу
Монтаж сайдингу це задача, яка посильна кожній людині незалежно від його досвіду і вміння. Звичайно, краще довірити монтаж фахівцям, але якщо ви хочете зробити цю роботу самостійно або проконтролювати роботу монтажників, то ця інструкція вам сильно допоможе. Сайдинг можна монтувати в будь-який час року, навіть у зимовий, але при температурі не нижче мінус 10 градусів.
Корисна порада
Тут досить актуальним буде таке покриття, як сайдинг. Як і в будь-яких інших оздоблювальних роботах, монтаж сайдингу починається з підготовки стін. Вони повинні бути рівними, оскільки товщина панелей всього міліметр з гаком. Одним з переваг сайдинга є можливість самостійно монтувати даний матеріал. Це дозволить Вам заощадити Ваші кошти. Але для того, що б сайдинг був встановлений правильно і прослужив ...