Як клеїти бамбукові шпалери.

Тонкі рейки з розщепленого бамбука, закріплені на тканинній основі - це і є бамбукові шпалери . Крім пилевідштовхуючим властивостей вони абсолютно не вицвітають завдяки спеціальній обробці. Найчастіше такі шпалери використовуються для внутрішньої обробки великого приміщення - ними обклеюють стелі, стіни, меблі. Ці диво- шпалери абсолютно натуральні і дуже стійки до зовнішніх впливу. Однак мало хто знає як правильно клеїти і доглядати за бамбуковими шпалерами.
Інструкція
1
Насправді клеїти бамбукові шпалери набагато легше, ніж вінілові, наприклад. Клеїти їх можна на дерев'яне, цементне, отшпаклевать і навіть на цегляну підставу. Якщо ж ви клеїте на ДВП або брус, досить просто прибити бамбукові шпалери маленькими цвяхами.
2
Існує певна послідовність дій в роботі з бамбуковими шпалерами. Насамперед слід вимити поверхню, на яку ви вирішили клеїти шпалери , а потім дати їй гарненько просохнути. Небажано клеїти шпалери поверх штукатурки, оскільки вона буде обсипатися, і шпалери просто не будуть триматися.
3
Для даного типу шпалер краще всього використовувати високоякісний вініловий клей. Ні в якому разі не можна клеїти шпалери на Водовмісні клей, хоча бамбукові шпалери зовсім не бояться вогкості і стійкі до сильних перепадів температур. При обробці деяких приміщень лазні або сауни ці якості стають найчастіше визначальними.
4
Дайте клею трохи підсохнути, після того як ви його нанесли на шпалери і поверхня (стіни, стелі і т.п.), а бамбуковим шпалерам просочитися клеєм. Це потрібно для того, щоб уникнути нестиковок і розбіжностей, а також стиснення і утворення повітряних бульбашок. Коли клей злегка підсохне, почніть клеїти, поступово притискаючи шпалери , використовуючи для шпалер валик. За великим рахунком обклеювання шпалер з бамбука нічим не відрізняється від процесу роботи зі звичайними шпалерами. Важливо тільки підібрати якісний клей, і не клеїти шпалери , не витримавши деякий час після нанесення клею.
Корисна порада
Для догляду за шпалерами з бамбука можна використовувати пилосос з м'яко щіткою або вологу ганчірку. Також не зашкодить періодична обробка спеціальними засобами для догляду за дерев'яними меблями.