Як зменшити розмір шлунка.

Великий розмір шлунка - це, як правило, результат неправильного харчування і способу життя. Найчастіше винувато в неприродних розмір ах органу хронічне переїдання.
Інструкція
1
Все тому, що хтось занадто багато естПервое правило, пов'язане із зменшенням шлунка цілком передбачувано - менше їсти. Адже його розмір безпосередньо залежить від кількості їжі, в нього надходить. Коли обсяги порцій перевищують можливості вашого шлунка, відбувається розтягнення його стінок, що в підсумку і призводить до його великим розмір ам.
2
Боротьба з помилковим голодомОбично зменшення шлунка супроводжується відчуттям, яке багатьма приймається за почуття голоду. І замість того, щоб дати можливість органам травлення зменшитися за рахунок природного скорочення, шлунок наповнюється знову, що призводить до чергового його розтягнення. Для боротьби з помилковим голодом використовуйте рідини - трав'яні чаї та воду з лимоном.
3
ЖідкостіНо ніколи не пийте воду під час і відразу після їжі. Це заважає процесу нормального травлення і призводить до розрідження соків, що виділяються шлунком для перетравлення їжі.
4
Змініть свої харчові прівичкіЕшьте повільно. Пережовуйте кожен шматочок до стану кашки - жуйте поки їжа в роті не втратить свій смак. Погано пережована їжа довше затримується в шлунку, ніж рідка і кашоподібна. Якщо витрачати час на це вам зовсім не хочеться, використовуйте блендер. Під час їжі приділяйте увагу тільки цьому процесу - ніякого телевізора, комп'ютера або розмов. Неусвідомлене харчування - одна з головних причин поглинання їжі у великих кількостях.
5
Ні великим порціямПоменяйте посуд, в якій ви їсте - цей психологічний прийом допомагав багатьом людям в боротьбі з переїданням. Їжте чайної ложкою з посуду набагато меншого розмір а, ніж зазвичай. Дуже скоро ви помітите, що здатні насититися їжею набагато меншого обсягу.
6
Відпочивайте від едиУстраівайте своєму шлунку справжнє свято замість того, щоб набивати його чим попало, утримайтеся від їжі хоча б протягом доби. Голодувати можна на воді, свіжовичавлених соках або дотримуватися монодієту - харчуватися одним натуральним продуктом (бажано фруктом або овочем) протягом усього періоду утримання.
7
Роздільне пітаніеЧасто причиною нетравлення і розтягнутого шлунка буває неправильне поєднання продуктів. Найшвидше організм переробляє вуглеводи, потім білки, а ось змішана їжа затримується в шлунку набагато довше.
8
Внутрішній покойНікогда Не приймайте їжу в стані стресу, невдоволення, або якщо ви хворі. Найкраще утриматися від їжі в такому стані. Порушення цього правила загрожує затримкою їжі в вашому шлунку до 10-12 годин.
9
ДвіженіеБорьбу з великим животом варто вести не тільки зсередини, але і зовні. Знайдіть для себе оптимальний режим вправ і повторюйте їх регулярно. Це можуть бути як класичні вправи на прес, так і спеціальні техніки йоги, спрямовані на зміцнення м'язів шлунка.