Як позбутися від жирних плям на одязі. покрокове приготування страви, справжній рецепт, фото.

Багато людей помиляються думаючи, що позбутися від жирних плям на одязі можуть тільки професійні хімчистки. Безумовно, це найпростіший і необтяжливий спосіб. Але не варто поспішати. Вивести жирну пляму з одягу можна і в домашніх умовах.
Інструкція
1
Щоб видалити свіжі жирні плями зі світлих тканин, необхідно посипати забруднене місце крейдою або білою глиною, залишити на 3-4 години, а потім випрати річ з порошком.
2
Для видалення свіжих жирних плям з темною одягу, необхідно проглаживать пляма гарячою праскою через цигарковий папір доти, поки пляма не зникне.
3
Видалити старі жирні плями з вовняної одягу можна за допомогою бензину чи ацетону. Для цього необхідно невелику кількість розчинника нанести на пляму і залишити на 2 години, потім пропрасувати гарячою праскою через цигарковий папір до повного зникнення плями.
4
Жирні плями з вовняних тканин можна ще видалити, якщо капнути на нього 3-4 краплі спирту, покрити м'якою тканиною і пропрасувати гарячою праскою.
5
Жирні плями з шовкової або з тонкої вовняної тканини можна видалити, якщо відразу ж посипати їх тальком і залишити на 10-12 годин. Потім тальк струснути, а місце, де була пляма, пропрасувати теплою праскою.
6
Позбутися від жирних плям на світлому шовку можна змочивши їх підігрітим спиртом і випрати в теплій воді з порошком.
7
Видалити жирні плями з одягу можна, якщо відразу ж посипати їх сіллю і витерти, потім знову посипати. Робити це до тих пір, поки пляма не зникне.
8
Не менш ефективними засобами для виведення жирних плям з одягу є наявні в продажу спеціальні склади - для виведення плям.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=pkZD9JWIyAU
Корисна порада
Чистку жирних плям на одязі необхідно здійснювати від країв до центру плями, підклавши під нього м'яку серветку.