Як лікувати почервоніння очей.

Напевно, кожній дорослій людині знайома проблема червоних очей . Почервоніння очей , на відміну від інших недуг, легко виявити самостійно: на поверхні очей вих яблук є дрібні кровоносні судини, які припочервонінні розширюються. Цієї проблеми можна уникнути, а при необхідності просто приховати.
Інструкція
1
Ви починаєте відчувати дискомфорт в тому випадку, якщо ваші очей а переутомляются і червоніють. Причиною червоності може бути і вітер, і сльози, і сигаретний дим, а також алергічні реакції на шерсть, цвіль, пилок і навіть на всіляку косметику. Кровоносні судини очей також можуть розширитися від надмірного вживання алкоголю, від тривалого перебування за комп'ютером або телевізором, а у деяких людей почервоніння очей спостерігається навіть під час захворювання грипом або ГРЗ. Почервоніння очей може доставити масу клопоту, якщо вам, наприклад, потрібно терміново їхати на важливу зустріч.
2
Якщо ви велику кількість часу проводите за комп'ютером або не висипається, вам необхідний повноцінний відпочинок, адже очей а відпочивають разом з вами. Постарайтеся знайти час на повноцінний сон, і на ранок від червоних очей не залишиться й сліду. Але може скластися так, що у вас не буде часу на відпочинок. В такому разі не забувайте робити нехай і короткі, але перепочинку. Після довгого перебування за комп'ютером розслабити м'язи очей допомагає кілька способів. Наприклад, закрийте на пару хвилин очей а. Можете замружитися, а потім знову розслабити повіки. Також корисною буває фокусування очей на який-небудь далекій точці за вікном.
3
Лінзи є ще однією причиною почервоніння очей . Справа в тому що лінзам властивий знос. З часом вони починають досить сильно тертися про рогівку очей , викликаючи при цьому роздратування і почервоніння. Перед сном необхідно знімати лінзи і розміщати їх в спеціальний розчин для зберігання. Саме цим ви даєте очей ам доступ до вкрай необхідного кисню - природному засобу боротьби з почервонінням очей .
4
Найефективнішим засобом від почервоніння є очей ниє краплі, наприклад "Визин". Вони містять в собі активний судинозвужувальний компонент, який знімає почервоніння. Безумовно, хороший засіб, але зловживати ним не варто. Використовуйте його тільки в крайніх випадках, і строго дотримуйтеся інструкції. Чим частіше ви будете використовувати краплі, тим складніше буде надалі обходитися без них.
Корисна порада
Якщо ваші очі постійно червоні, то слід звернутися до фахівця, а не приховувати симптоми. Саме консультація лікаря допоможе вам поставити правильний діагноз і підібрати спосіб лікування.