Як зробити літак з пультом. Як зробити з пінопласту вертолітне пульти управління.

Вас і вашої дитини надихають подвиги льотчиків, подобається дивитися на «піку» і «мертву петлю»? Але зважитися літати самостійно зможе далеко не кожен, а ось керувати моделлю літака цілком доступно. Можна навіть зробити самостійно літак з пультом управління. Варіантів багато, але почати можна з найпростішого: зробити літак з пультом управління з алюмінієвих банок. До того ж процес принесе задоволення не тільки дитині, а й дорослій людині.
Вам знадобиться
  • 8 порожніх пивних банок об'ємом 0,5 літра, дерев'яна дошка, лобзик, алюміній, ліхтарик-брелок, пружина, гвинт, мотор
Інструкція
1
Розріжте банки уздовж. Відріжте дно і верх так, щоб вийшов прямокутний ліст.Каркас задуманого літака виріжте лобзиком з дерева так, як ви вважаєте більш відповідним для польоту. Найчастіше каркас роблять овальної форми.
2
Склейте несе крило літака (два крила з'єднайте в одне). Потім обшийте його листами алюмінію, отриманими з розрізаних банок. Має вийти одне повністю обшите крило.
3
Вставте в корпус літака моторчик і задуману вами по конструкції електроніку.Прікрепіте несе крило до вже готового і обшитому корпусу. Найкраще це зробити за допомогою рідких цвяхів.
4
Встановіть гвинт, який повинен бути зроблений з більш важкого матеріалу, щоб при обертанні виробляти достатню силу для підйому корпусу в повітря.
5
Тепер пульт. Візьміть звичайний ліхтарик-брелок. Розберіть його і ви виявите схему замикання контактів, що приводяться в дію кнопками вперед і назад. Відріжте від нижньої частини всі зайві елементи, приклейте ці 2 контакту. Один на дно, другий на бічній стороні.
6
Прикріпіть до кнопки включення пружинку і невелику пластину. Спаяти між собою обидва контакти і зберіть пульт.Самолет с пультом управління готовий. Від гвинта!