Як зробити моторчик для літака. Як зробити підсилювач своїми руками для моторчика.

Яка дитина в дитинстві не мріяв зробити ракету, робота або машинку своїми руками, щоб вони рухалися, літали і їздили. Та що говорити, багато дорослі часом теж «заграються» в саморобні іграшки, тільки масштаби інші. І тим, і іншим для своїх винаходів знадобиться моторчик , який візьме на себе так звану «тяглову» силу. Але виникає питання: де ж його взяти або як його зробити?
Інструкція
1
Візьміть звичайну канцелярську скріпку і намотайте на неї дріт. Поставте знизу магніт, подайте струм на скріпку і найпростіший мотор готовий! Такий же принцип лежить в основі колеса-мотора для велосипедів, тільки замість скріпки колесо. Такий же можна використовувати і в невеликому літачку.
2
Хоча загальновідомо, що однакові за розміром мотори можуть істотно відрізнятися по потужності. Це відбувається через те, що в них використовуються різні магніти і дріт різної товщини. Звичайний магніт може підняти не більше 1 кг ваги, в той час як існують магніти з рідкоземельних металів, які здатні піднімати 180 кг при розмірі з монету.
3
Відповідно, потужність мотора залежить від того, який магніт в ньому стоїть, адже якщо подати на дріт струм, утворюється магнітне поле. Тому, виходячи з розмірів передбачуваного або вже існуючого літака, виберіть відповідний магніт для моторчик а.
Корисна порада
Раніше продавалися такі дитячі машинки, в яких були моторчики на 2,5 вольта, але «місцеві» генії навчилися приєднувати до них ще 2 батарейки по 1,5 вольта. Досить проста техніка. Тому навіть, якщо ви раптом опинитеся на безлюдному острові, і у вас зовсім випадково будуть з собою магніт і тонка дріт, то можна зробити моторчик самому!