Як лікувати атрофічний гастрит. атрофічний гастрит дієта.

Гастрит - це запалення слизової оболонки шлунка, що розвивається під дією механічних, хімічних або бактеріальних факторів. Гастрит буває гіперацидний (висока кислотність шлункового соку), гипоацидний ( знижена кислотність шлункового соку) та антацидний (нульова кислотність шлункового соку). Атрофічний гастрит розвивається на тлі збою імунної системи, при цьому відбувається витончення слизової поверхні шлунка.
Вам знадобиться
  • Для ефективного лікування атрофічного гастриту приготуйте наступні компоненти:
  • - алое;
  • - мед;
  • - червоне вино;
  • - насіння подорожника;
  • - звіробій.
Інструкція
1
Алое є біологічним імуномодуляторами, що дуже важливо при лікуванні атрофічного гастриту. Приготуйте наступний склад. Перекрутіть на м'ясорубці 1,5 кг листя трирічного алое (перед використанням не поливати не менше 5 днів), додайте 2,5 кг меду, 850 грам червоного виноградного вина. Суміш ретельно перемішайте, складіть в посуд із темного скла і настоюйте в темному місці 5-7 днів. Приймайте по 1 чайній ложці за 1 годину до їди 3 рази в день. Курс лікування - три місяці.
2
При атрофічному гастриті необхідно приймати відвар насіння подорожника. Для його приготування візьміть 20 грам насіння подорожника, залийте склянкою окропу і поставте на 30 хвилин на водяну баню. Після охолодження пийте по 2 столові ложки 3 рази на день.
3
При лікуванні гастритів народна медицина особливу увагу приділяє до звіробою. Його застосовують у вигляді настою або відвару. Для приготування настою візьміть 3 столові ложки подрібненого звіробою, залийте склянкою окропу і настоюйте 2 години. Приймайте 13 склянки настою звіробою три рази на день за півгодини до їди.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=YJjoc_CMthQ
Зверніть увагу
Для ефективного лікування гастриту першочергове значення має дієта, відмова від куріння і алкоголю. Гастрит протікає з періодами загострень і ремісії. Під час ремісії симптоми гастриту можуть зникати, але знову проявляються при найменшому відхиленні від дієти.
Корисна порада
Атрофічний гастрит часто призводить до втрати ваги, яскраво вираженому почутті слабкості і сонливості, постійної дратівливості. Для зняття цих симптомів рекомендується прийом настою ромашки з деревієм і подорожником.