Як відкрити кокосовий горіх.

Кокос - ароматний плід кокосової пальми. Це досить великий горіх вагою до 4 кг, покритий жорсткими волокнами. Багатьом з нас подобаються смак і запах кокосового горіха. Але кокос з розряду міцних горішків - відкривати його необхідно особливим чином!
Вам знадобиться
  • Ніж, штопор, стакан, трубочка для коктейлю, молоток, поліетиленовий пакет
Інструкція
1
Проробіть два отвори в області темних очок на кокосі (кожен плід має три таких вічка) за допомогою ножа, штопора чи іншого гострого предмета. Чому обов'язково робити два отвори, а не одне? Відповідь проста - так сік ллється краще.
2
Візьміть склянку і трубочку для коктейлів та злийте кокосовий сік. Можна обійтися і без трубочки, помістивши кокос на стакан отворами вниз. Пам'ятайте, що сік кокоса необхідно вжити відразу - його не можна зберігати, т.к. він швидко прокисає.
3
Приготуйте невеликий молоток для того, щоб відкрити кокосовий горіх. Візьміть кокос в ліву руку, правою ж вдарте по плоду кілька разів молотком. Секрет в тому, щоб тримати кокосовий горіх на вазі, тоді шкаралупа покривається тріщинами, а м'якоть поступово відходить від шкаралупи. Надламану шкарлупку легко зняти - перед вами постане ніжна кокосова м'якоть, покрита тонкою коричневою шкірочкою.
4
Якщо, з якої-небудь причини, шкаралупа кокоса не піддалася і не дала тріщини - простукаєте плід молотком по всій його поверхні. Кокос повинен розламатися на дві половини.
5
Якщо і це не допомогло - далі дійте напевно. Візьміть пакет або поліетиленовий мішок і помістіть туди кокосовий горіх. Зауважте пакет надійно. Знайдіть міцну поверхню (обробна дошка, кам'яний або дерев'яний підлогу) і покладіть мішок з кокосом на неї. Нанесіть сильний удар молотком по плоду. Горіх відкриється, нехай це буде і не так естетично, як могло бути в кроці 3.
6
Дістаньте шматочки кокоса з пакета і відокремте за допомогою ножа м'якоть від шкаралупи. Промийте отримані шматочки під водою. Ось тепер можна сміливо різати м'якоть кокосового горіха на скибочки і є! Або, якщо необхідна кокосова стружка, подрібнити кокос з допомогою терки або кухонного комбайна.
Зверніть увагу
Будьте обережні з краями шкаралупи кокоса - вони можуть бути дуже гострими!